Kuupäev

07.01.2017

Asukoht

Tallinna Spordihall, Herne 30

Osalejad

B., A., J-klass ja täiskasvanud

Korraldaja

Tln SS Kalev

2017 Tulemused

Tüdrukud B 60m

1 3 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,31 q 3.jooks
2 1 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,37 q 1.jooks
3 3 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,38 q 6.jooks
4 2 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 q 6.jooks
5 3 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,54 q 7.jooks
6 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,55 q 4.jooks
7 2 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,57 q 1.jooks
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,62 q 7.jooks
9 1 Sophia Rene SISKA 13.11.2003 SK Fortis 8,75 5.jooks
10 4 Kätlin KOPLUS 23.04.2003 SK Altius 8,78 3.jooks
11 2 Kristin Kairit SONN 12.04.2003 Nõmme KJK 8,87 4.jooks
12 3 Mathilda KERDE 20.09.2003 SK Leksi 44 8,88 1.jooks
13 4 Karina KOORT 28.03.2002 Saue KJK 8,89 4.jooks
14 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 8,90 3.jooks
15 1 Mariliis KRUVE 25.07.2003 KJK Kose 2000 8,91 4.jooks
16 3 Janeli TOOMET 10.05.2002 SK Elite Sport 8,92 2.jooks
17 2 Ida Liisa JUNTI 17.10.2003 SK Fortis 9,04 7.jooks
18 1 Marie JOHANSON 15.01.2002 SK Fortis 9,10 6.jooks
19 4 Kärt ROOSSAAR 22.10.2002 SK Fortis 9,11 1.jooks
20 2 Marleen JAUK 21.03.2002 SK Fortis 9,12 2.jooks
21 4 Karina MIHHAILOVA 22.06.2003 Saue KJK 9,46 5.jooks
22 3 Trine Marie VARIK 26.02.2003 UP Sport 9,49 5.jooks
23 2 Rinete TIISLER 21.08.2002 Audentese SK 9,61 5.jooks
1 Eva Lotta HAUKANÕMM 05.05.2002 SK Leksi 44 DNS 2.jooks
4 Vanessa NIKITINA 03.01.2002 SK Altius DNS 2.jooks
4 Gabriela Constance REIGO 23.08.2005 Tallinna SS Kalev 8,97 6.jooks

TB 60m tj

1 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,23 A
2 4 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,31 A
3 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,38 A
4 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,46 B
5 2 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,49 B
6 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 A
7 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,63 B
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,69 B

TB Kõrgushüpe

1 Elisa ANNAMAA 07.04.2002 SK Altius 1.56
1.50 1.53 1.56 1.59
O O O XXX
2 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 1.56
1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59
O O O XO O XXX
3 6 Juliana DEMESTSENKO 18.07.2003 Tallinna SS Kalev 1.56
1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59
O XO O XO XO XXX
4 Anna NEIVELT 13.05.2003 Tallinna SS Kalev 1.53
1.35 1.40 1.45 1.50 1.53 1.56
O O O O XXO XXX
5 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 1.50
1.35 1.40 1.45 1.50 1.53
O O O XO XXX
6 Anna IGAŠEVA 06.01.2002 Tallinna SS Kalev 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O O XXX
6 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 1.45
1.40 1.45 1.50
O O XXX
8 2 Karmen LANGI 13.03.2002 SK Fortis 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O XO XXX
9 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O XXO XXX
10 Anna KOTTEL 26.05.2003 Tallinna SS Kalev 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
XXO O XXO XXX
11 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 1.40
1.35 1.40 1.45
O XO XXX
12 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 1.35
1.35 1.40
XO XXX
Sofia Marlene HAUG 27.01.2002 Tallinna SS Kalev DNS
4 Vanessa NIKITINA 03.01.2002 SK Altius DNS

TB 60m FINAAL

1 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,23 A
2 4 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,31 A
3 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,38 A
4 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,46 B
5 2 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,49 B
6 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 A
7 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,63 B
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,69 B

TB 600m

1 6 Juliana DEMESTSENKO 18.07.2003 Tallinna SS Kalev 1.46,91 2.jooks
2 4 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK 1.47,11 2.jooks
3 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 1.48,39 2.jooks
4 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 1.49,71 1.jooks
5 7 Valeria KAROMAN 24.10.2002 SK Fortis 1.54,41 2.jooks
6 2 Karmen LANGI 13.03.2002 SK Fortis 1.54,67 1.jooks
7 1 Anete RANDMA 07.04.2003 SK Fortis 1.57,36 2.jooks
8 7 Karina KOORT 28.03.2002 Saue KJK 1.59,48 1.jooks
9 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 2.00,47 2.jooks
10 5 Angelina GRITSOVETS 11.04.2003 Audentese SK 2.03,40 1.jooks
11 1 Helena RANNAMA 29.08.2003 Tallinna SS Kalev 2.06,37 1.jooks
12 6 Karina MIHHAILOVA 22.06.2003 Saue KJK 2.13,02 1.jooks
3 Emilie STRUS 22.08.2003 Tallinna SS Kalev DNS 1.jooks

Poisid B kuulitõuge 4kg

1 Taniel KURG 16.01.2003 Tallinna SS Kalev 13.59
12.63 13.59 13.54 X 12.66 13.50
2 Chris MATSISELTS 10.02.2002 SK Elite Sport 11.49
10.77 11.39 X X 10.16 11.49
 

Poisid B 60m

1 1 Keorg LIIV 10.03.2002 SK Fortis 7,53 q 3.jooks
2 2 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 7,65 q 2.jooks
3 2 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 7,70 q 5.jooks
4 3 Markus-Tayo TOIGER 17.05.2002 SK Fortis 7,74 q 2.jooks
5 1 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 7,77 q 5.jooks
6 3 Marcus MÄLL 08.03.2002 KJK Hiiker 7,79 q 4.jooks
7 2 Andreas LAKSBERG 16.04.2002 SK Fortis 7,84 q 1.jooks
8 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 8,00 q 2.jooks
9 4 Chris MATSISELTS 10.02.2002 SK Elite Sport 8,02 1.jooks
10 2 Andrei BELOBORODOV 06.05.2003 Tallinna SS Kalev 8,04 3.jooks
11 3 Kristian OTLOT 31.05.2002 UP Sport 8,33 3.jooks
12 4 Martin MOISTUS 30.07.2003 Nõmme KJK 8,39 3.jooks
13 4 David JAANSON 06.07.2003 SK Leksi 44 8,56 2.jooks
14 3 Anthony-Gregor PALLIK 13.11.2003 Audentese SK 8,58 1.jooks
15 2 Märten TROPP 10.06.2003 SK Fortis 8,62 4.jooks
16 1 Andreas KUUSK 28.12.2002 Tallinna SS Kalev 8,71 4.jooks
17 4 Kert KRUUSMA 26.06.2003 Tallinna SS Kalev 8,71 4.jooks
3 Ramon VILDE 05.01.2003 SK Fortis DQ 5.jooks
4 Markus ANVELT 15.12.2002 KSK Alem DQ 5.jooks

PB 60m FINAAL

1 2 Keorg LIIV 10.03.2002 SK Fortis 7,49 A
2 3 Marcus MÄLL 08.03.2002 KJK Hiiker 7,56 B
3 3 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 7,61 A
4 1 Markus-Tayo TOIGER 17.05.2002 SK Fortis 7,65 A
5 4 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 7,69 A
6 2 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 7,75 B
7 4 Andreas LAKSBERG 16.04.2002 SK Fortis 7,82 B
8 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 7,96 B

PB Kaugushüpe

 
1 3 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 5.96
5.61 5.74 5.66 X 5.71 5.96
2 2 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 5.72
5.66 5.60 5.54 5.69 5.70 5.72
3 4 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 5.72
X 5.21 5.68 5.56 5.05 5.72
4 4 Markus ANVELT 15.12.2002 KSK Alem 5.62
5.54 5.52 5.52 5.23 5.55 5.62
5 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 5.23
5.23 5.03 5.04 4.76 4.99 4.98
6 Henno SOTTER 04.02.2003 Tallinna SS Kalev 5.14
4.99 5.14 5.00 4.98 5.06 X
7 Stefan RUD 27.01.2002 Tallinna SS Kalev 4.93
X 4.93 4.90 4.78 X 4.93
8 4 David JAANSON 06.07.2003 SK Leksi 44 4.90
4.13 4.85 4.90 4.61 4.85 X
9 Tuudur Jürgen UTT 04.02.2003 Tallinna SS Kalev 4.86
X 4.86 4.48
10 2 Märten TROPP 10.06.2003 SK Fortis 4.71
4.53 4.71 4.28
11 3 Anthony-Gregor PALLIK 13.11.2003 Audentese SK 4.68
4.68 X 4.33
12 1 Andreas KUUSK 28.12.2002 Tallinna SS Kalev 4.64
X 4.31 4.64
3 Ramon VILDE 05.01.2003 SK Fortis DNS

PB 600m

1 3 Kristian OTLOT 31.05.2002 UP Sport 1.30,20
2 5 Kristjan MURRO 20.06.2002 SK Elite Sport 1.41,02
3 2 Argo SELJAND 12.08.2002 Kuusalu SK 1.41,40
4 4 Martin MOISTUS 30.07.2003 Nõmme KJK 1.42,24
5 6 Reimo Gert LAASPERE 14.07.2003 Sparta Spordiselts 1.44,35
6 1 Robert IVASK 28.03.2003 Tallinna SS Kalev 1.47,65
 

Tüdrukud A 60m tj

1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 9,03 q 3.jooks
2 2 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 9,50 q 1.jooks
3 1 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 9,50 q 1.jooks
4 2 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 9,65 q 2.jooks
5 4 Paula MÕIK 16.10.2000 SK Fortis 9,77 q 2.jooks
6 1 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 9,79 q 3.jooks
7 3 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 9,93 q 1.jooks
8 3 Cleer PÕLDSAAR 24.04.2001 SK Altius 10,12 q 2.jooks
9 1 Liis JOHANSON 15.02.2001 SK Fortis 10,13 2.jooks
10 2 Liisa Mackenzie MÕTTUS 27.04.2001 Nõmme KJK 10,40 4.jooks
11 4 Brigitta LEES 11.01.2001 SK Fortis 10,63 3.jooks
12 4 Liina ROHTLA 07.12.2001 SK Fortis 10,83 4.jooks
3 Ethel SILLA 10.06.2001 SK Altius DQ . 3.jooks
3 Kristi PAPPEL 29.05.2000 Tallinna SS Kalev DNS 4.jooks
4 Laura HÄLING 07.05.2001 Saue KJK DNS 1.jooks

TA Kaugushüpe

1 2 Diana STAHOVSKAJA 22.04.2000 Tallinna SS Kalev 5.58
X X 5.29 X 5.58 5.27
2 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 5.46
5.26 5.27 5.37 5.46 - -
3 4 Liis Grete ATONEN 20.05.2001 Audentese SK 5.38
5.15 3.23 5.01 4.88 5.30 5.38
4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 5.28
5.13 X 5.00 5.28 X X
5 4 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 5.25
X X 5.12 X 5.25 X
6 1 Liis JOHANSON 15.02.2001 SK Fortis 5.19
4.98 5.08 5.19 X 5.14 4.39
7 1 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 5.17
X X 5.17 5.13 X 5.06
8 3 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 5.10
X 5.07 5.10 4.78 4.90 -
9 8 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 5.03
X 4.70 5.03
10 Anette ALAPERT 08.06.2001 Tallinna SS Kalev 4.88
X 4.76 4.88
11 Laura Maria HAUKANÕMM 31.03.2000 SK Fortis 4.84
4.84 4.78 4.70
12 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 4.81
4.81 4.69 4.41
13 2 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 4.81
4.81 X 4.47
14 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 4.79
4.25 4.79 4.76
15 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 4.78
4.75 4.78 X
16 4 Laura HÄLING 07.05.2001 Saue KJK 4.67
4.64 4.41 4.67
17 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 4.60
X 4.60 4.21
18 4 Brigitta LEES 11.01.2001 SK Fortis 4.47
4.47 4.42 4.41
19 Helen PUŠKIN 17.12.2001 Audentese SK 4.38
X X 4.38
20 Anna-Brita TALL 11.03.2001 KJK Hiiker 4.37
4.37 4.31 4.34
21 2 Liisa Mackenzie MÕTTUS 27.04.2001 Nõmme KJK 4.34
X 4.06 4.34
22 Romi NEEROT 29.11.2000 SK Fortis 4.29
4.03 X 4.29
23 Kristiine RÕBATŠJONOK 30.03.2001 Audentese SK 4.23
X 4.23 X
24 4 Liina ROHTLA 07.12.2001 SK Fortis 4.05
3.96 4.05 3.98
25 4 Maive HANNI 02.07.2001 Tallinna SS Kalev 3.97
X 3.97 3.78
4 Gabriela Constance REIGO 23.08.2005 Tallinna SS Kalev 4.48
4.48 4.01 4.47

Türdukud A 60mtj

1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 9,11 A
2 1 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 9,54 A
3 3 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 9,56 A
4 3 Paula MÕIK 16.10.2000 SK Fortis 9,59 B
5 4 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 9,80 B
6 2 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 9,81 B
7 4 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 9,95 A
8 1 Cleer PÕLDSAAR 24.04.2001 SK Altius 9,99 B
 

TA 600m

1 4 Liis Grete ATONEN 20.05.2001 Audentese SK 1.43,33
2 2 Laura REIMETS 25.02.2001 SK Elite Sport 1.46,23
3 1 Carolin LÜÜBEK 06.06.2000 Audentese SK 1.46,24
4 6 Marie-Elisabeth MARTINSON 28.06.2000 Audentese SK 1.47,49
5 9 Stella Sohvi ALTMETS 18.09.2001 Nõmme KJK 1.49,29
6 7 Ketriin KOLK 26.01.2001 Audentese SK 1.49,30
7 8 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 1.51,66
8 3 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 1.53,63
9 5 Maarika PUUSEPP 04.04.2001 SK Leksi 44 2.04,51

PA Kaugus

1 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 6.50
6.20 6.29 6.12 6.50 6.44 6.39
2 Ken-Mark MINKOVSKI 13.10.2001 Audentese SK 6.43
6.43 X 6.10 6.38 6.43 6.25
3 4 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 6.18
6.18 5.92 5.84 6.08 5.95 5.89
4 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 6.08
5.63 5.67 5.82 5.89 6.08 5.84
5 2 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 6.01
6.01 X X 5.91 X X
6 Ian TÄNAVSUU 26.09.2001 SS Marathon 5.90
5.70 X X 5.59 5.90 5.84
7 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 5.88
5.72 5.70 5.76 5.54 5.73 5.88
8 2 Sander Johann SALU 07.06.2001 SK Fortis 5.76
5.54 5.31 5.76 5.76 5.63 4.82
9 4 Rayan NAPAST 15.09.2000 Audentese SK 5.69
5.69 5.64 5.36
10 Hans Christian KOOT 04.05.2001 Audentese SK 5.63
5.63 5.16 5.46
11 4 Markos VÄHESOO 24.12.2000 Audentese SK 5.06
4.80 5.06 4.62
12 4 Taavi TALIVEE 31.08.2001 Audentese SK 4.96
4.96 X X
13 Erko-Hendrik MÕTTUS 24.05.2000 KSK Alem 3.95
3.89 X 3.95
Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR DNS
Meelis SIIMSON 29.11.1992 Audentese SK 7.44
X 7.44 X
3 Kaarel JÕEVÄLI 08.01.1990 Audentese SK 7.09
6.69 7.06 7.09
4 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 7.00
X 7.00 X
1 Martin MEIER 29.12.1993 Audentese SK 6.46
X 6.46 6.42
2 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 6.39
6.13 6.30 6.39
1 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 6.04
X 6.04 X
2 Kristo FORSEL 08.09.1999 Tallinna SS Kalev 5.36
4.43 4.46 5.36

Poisid A 60m

1 3 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,15 q 6.jooks
2 4 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 7,48 q 5.jooks
3 1 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,48 q 5.jooks
4 3 Mark HEIDMETS 23.10.2001 SK Elite Sport 7,50 q 2.jooks
5 2 Lukas LESSEL 23.12.2000 SK Elite Sport 7,50 q 1.jooks
6 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,54 q 4.jooks
7 2 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 7,63 q 5.jooks
8 2 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 7,63 q 3.jooks
9 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 7,70 6.jooks
10 2 Sander Johann SALU 07.06.2001 SK Fortis 7,71 6.jooks
11 1 Martin KIVIMAA 23.10.2000 SK Leksi 44 7,75 4.jooks
12 4 Otto MAASIK 21.12.2000 Audentese SK 7,78 3.jooks
13 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 7,81 3.jooks
14 2 Otto KASE 01.09.2001 Audentese SK 7,89 2.jooks
15 3 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,89 5.jooks
16 3 Daniel NURME 14.09.2000 Nõmme KJK 7,90 3.jooks
17 4 Rayan NAPAST 15.09.2000 Audentese SK 7,96 2.jooks
18 3 Sten BULDAS 03.06.2001 Tallinna SS Kalev 8,14 1.jooks
19 4 Markos VÄHESOO 24.12.2000 Audentese SK 8,36 4.jooks
20 4 Taavi TALIVEE 31.08.2001 Audentese SK 8,55 1.jooks
21 3 Ricardo LIIK 04.04.2000 Nõmme KJK 8,79 4.jooks
1 Tristan ASAVI 02.08.2001 Audentese SK DNS 1.jooks

PA Kuulitõuge 5kg

1 Robert VAIN 30.05.2000 Tallinna SS Kalev 14.26
X 12.30 13.47 13.49 14.26 13.88
2 Kristjan MARIPUU 01.01.2000 SK Fortis 14.01
X 13.62 13.27 X X 14.01
3 Karmo KARU 13.03.2000 KSK Alem 12.82
11.69 12.66 X 12.21 12.82 11.58
4 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 11.77
11.28 11.77 11.24 11.16 11.31 X
5 1 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 11.59
X 10.48 11.59 11.18 9.48 11.16
6 Markkus ANSIP 20.12.2001 Tallinna SS Kalev 11.19
10.03 10.99 10.52 X 10.60 11.19
7 4 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 10.92
10.64 10.34 10.54 10.65 8.99 10.92
8 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 9.85
9.85 9.77 9.69 9.77 9.13 9.51
9 Frank KURESAAR 06.06.2001 Saue KJK 9.13
8.81 X 9.13
Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 14.12
14.12 13.69 13.60
Jan Henri TÄLLI 22.06.1999 Tallinna SS Kalev 13.10
12.66 12.78 12.73 12.77 13.10 X
 

PA 60m FINAAL

1 2 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,08 A
2 4 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,40 A
3 1 Mark HEIDMETS 23.10.2001 SK Elite Sport 7,43 A
4 3 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,48 B
5 3 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 7,51 A
6 2 Lukas LESSEL 23.12.2000 SK Elite Sport 7,53 B
7 4 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 7,62 B
8 1 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 7,68 B

PA 600m

1 2 Martin KIVIMAA 23.10.2000 SK Leksi 44 1.30,28
2 5 Daniil ENNUS 04.12.2000 Tallinna SS Kalev 1.32,82
3 7 Otto KASE 01.09.2001 Audentese SK 1.34,42
4 6 Patrick NELLIS 04.05.2001 Audentese SK 1.37,28
5 4 Hardy KASKA 22.11.2000 Sparta Spordiselts 1.39,16
6 3 Karl PERENS 16.11.2000 Tallinna SS Kalev 1.41,08
7 1 Carl SAEM 11.11.2000 Tallinna SS Kalev 1.41,62
8 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK DNS

NJ 60m

1 4 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,02 q 2.jooks
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 8,04 q 2.jooks
3 2 Anna-Liisa SAKS 13.05.1998 Nõmme KJK 8,30 q 4.jooks
4 3 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 8,34 q 3.jooks
5 1 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 8,36 q 3.jooks
6 3 Mirjam TOOM 10.11.1998 SK Fortis 8,39 q 4.jooks
7 4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK 8,46 q 4.jooks
8 2 Kätlin KRUUS 22.12.1999 SK Fortis 8,53 q 3.jooks
9 2 Berit KIVISAAR 11.02.1999 SK Fortis 8,62 2.jooks
4 Mari-Ann VESKI 08.10.1998 SK Fortis DNS 3.jooks
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport 7,95 1.jooks
2 Diana STAHOVSKAJA 22.04.2000 Tallinna SS Kalev 8,15 1.jooks
1 Liisbet ESTRA 25.02.2001 KJK Kose 2000 8,39 1.jooks
4 Maive HANNI 02.07.2001 Tallinna SS Kalev 9,54 1.jooks

NJ Kaugushüpe

1 2 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 5.66
5.56 5.31 5.66 5.52 5.43 -
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 5.38
X X X 5.38 5.05 4.76
3 Marite ENNUSTE 06.04.1999 Kuusalu SK 5.22
5.21 4.94 5.22 4.99 - X
4 1 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 5.15
X X X 4.87 X 5.15
5 4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK 5.13
5.13 4.07 X X 5.04 5.09
6 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 5.11
3.71 X X 4.87 5.11 4.88
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport 5.70
5.29 5.70 5.56 X 5.61 5.58
2 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 5.69
5.69 5.68 5.57 5.41 5.69 X
Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 Tartu Ü. ASK 5.16
X X X 5.16 5.09 X

NJ 60m FINAAL

1 2 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,01 A
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 8,06 A
3 4 Anna-Liisa SAKS 13.05.1998 Nõmme KJK 8,18 A
4 3 Mirjam TOOM 10.11.1998 SK Fortis 8,34 B
5 1 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 8,39 A
6 1 Kätlin KRUUS 22.12.1999 SK Fortis 8,49 B
7 2 Berit KIVISAAR 11.02.1999 SK Fortis 8,71 B
4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK DNS B
 

NJ Kõrgushüpe

 
1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 1.71
1.60 1.65 1.68 1.71 1.75
O O XO XXO XXX
2 Marite ENNUSTE 06.04.1999 Kuusalu SK 1.68
1.55 1.60 1.65 1.68 1.71
O O O O XXX
3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 1.65
1.55 1.60 1.65 1.68
O O O XXX
3 Annika TESKA 01.06.1998 Tallinna SS Kalev 1.65
1.60 1.65 1.68
O O XXX
5 Kerttu JÄNES 10.11.1999 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
5 Brigita-Liisa PIIPUU 14.01.1999 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 Tartu Ü. ASK 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
Marlen MILLERMAN 07.03.1997 Nõmme KJK 1.55
1.50 1.55 1.60
O XO XXX
Celine KUBI 28.10.1997 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
XXO XXO XXX
 

NJ 600m

1 3 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 1.50,57
4 Marielle KLEEMEIER 14.05.1996 KSK Alem 1.48,46
2 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK DNS

MJ Kõrgushüpe

 
1 2 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 1.86
1.80 1.83 1.86 1.89
XO O O XXX
2 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 1.86
1.75 1.80 1.83 1.86 1.89
O XXO O O XXX
3 Taavi VERBO 12.11.2001 SK Fortis 1.83
1.70 1.75 1.80 1.83 1.86
O O O O XXX
4 Karl Mathias KIRSS 21.09.1999 SK Kivilind 1.75
1.75 1.80
O XXX
3 Ricardo LIIK 04.04.2000 Nõmme KJK DNS
3 Daniel NURME 14.09.2000 Nõmme KJK DNS

MJ 60m

1 3 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,15 q 3.jooks
2 2 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 7,31 q 5.jooks
3 3 Sander MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 7,34 q 2.jooks
4 1 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 7,42 q 3.jooks
5 4 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,49 q 4.jooks
6 2 Andrei TOTŠILIN 04.01.1998 Tallinna SS Kalev 7,52 q 2.jooks
7 4 Marko KAARE 02.03.1999 SK Altius 7,58 q 3.jooks
8 4 Jakob NURMSALU 01.08.1998 Tallinna SS Kalev 7,66 q 2.jooks
9 2 Joosep VIIK 22.04.1998 SK Fortis 7,68 3.jooks
10 1 Platon TANAGA 02.07.1998 Tallinna SS Kalev 7,75 4.jooks
11 2 Kristo FORSEL 08.09.1999 Tallinna SS Kalev 7,81 4.jooks
3 Andrei TROTSILIN 01.04.1998 Tallinna SS Kalev DNS 5.jooks
3 Ekvard JOAKIT 16.06.1999 Audentese SK DNS 4.jooks
3 Kaarel JÕEVÄLI 08.01.1990 Audentese SK 7,10 1.jooks
4 Andre KESKÜLL 26.03.1996 Tallinna SS Kalev 7,12 5.jooks
4 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 7,12 1.jooks
1 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 7,13 1.jooks
2 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 7,17 1.jooks
1 Martin MEIER 29.12.1993 Audentese SK 7,32 2.jooks

MJ 60m FINAAL

1 2 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,16 A
2 1 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 7,37 A
3 2 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,45 B
4 3 Andrei TOTŠILIN 04.01.1998 Tallinna SS Kalev 7,50 B
5 1 Jakob NURMSALU 01.08.1998 Tallinna SS Kalev 7,56 B
3 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike DNS A
4 Marko KAARE 02.03.1999 SK Altius DNS B
4 Sander MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike DNS A

MJ 600m

1 1 Nikolai ROMANOV 23.12.1998 SK Sinimäe 1.28,27 1.jooks
2 5 Kunnar Erich VIISEL 06.10.1999 Tallinna SS Kalev 1.29,30 1.jooks
3 6 Daniel LAVRINENKO 12.07.1999 Tallinna SS Kalev 1.32,31 1.jooks
4 2 Raido MILJAN 09.12.1999 Tallinna SS Kalev 1.37,19 1.jooks
3 Jaan ROOP 11.07.1999 Nõmme KJK DNS 1.jooks
4 Joonas Mattias LAUR 01.06.1999 Nõmme KJK DNS 1.jooks
8 Rasmus KISEL 21.07.1996 Audentese SK 1.21,77 1.jooks
7 Marti MEDAR 28.05.1996 Treeningpartner DNS 1.jooks

Poisid B kuulitõuge 4kg

1 Taniel KURG 16.01.2003 Tallinna SS Kalev 13.59
12.63 13.59 13.54 X 12.66 13.50
2 Chris MATSISELTS 10.02.2002 SK Elite Sport 11.49
10.77 11.39 X X 10.16 11.49
 

Tüdrukud A 60m tj

1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 9,03 q 3.jooks
2 2 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 9,50 q 1.jooks
3 1 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 9,50 q 1.jooks
4 2 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 9,65 q 2.jooks
5 4 Paula MÕIK 16.10.2000 SK Fortis 9,77 q 2.jooks
6 1 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 9,79 q 3.jooks
7 3 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 9,93 q 1.jooks
8 3 Cleer PÕLDSAAR 24.04.2001 SK Altius 10,12 q 2.jooks
9 1 Liis JOHANSON 15.02.2001 SK Fortis 10,13 2.jooks
10 2 Liisa Mackenzie MÕTTUS 27.04.2001 Nõmme KJK 10,40 4.jooks
11 4 Brigitta LEES 11.01.2001 SK Fortis 10,63 3.jooks
12 4 Liina ROHTLA 07.12.2001 SK Fortis 10,83 4.jooks
3 Ethel SILLA 10.06.2001 SK Altius DQ . 3.jooks
3 Kristi PAPPEL 29.05.2000 Tallinna SS Kalev DNS 4.jooks
4 Laura HÄLING 07.05.2001 Saue KJK DNS 1.jooks

Tüdrukud B 60m

1 3 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,31 q 3.jooks
2 1 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,37 q 1.jooks
3 3 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,38 q 6.jooks
4 2 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 q 6.jooks
5 3 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,54 q 7.jooks
6 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,55 q 4.jooks
7 2 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,57 q 1.jooks
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,62 q 7.jooks
9 1 Sophia Rene SISKA 13.11.2003 SK Fortis 8,75 5.jooks
10 4 Kätlin KOPLUS 23.04.2003 SK Altius 8,78 3.jooks
11 2 Kristin Kairit SONN 12.04.2003 Nõmme KJK 8,87 4.jooks
12 3 Mathilda KERDE 20.09.2003 SK Leksi 44 8,88 1.jooks
13 4 Karina KOORT 28.03.2002 Saue KJK 8,89 4.jooks
14 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 8,90 3.jooks
15 1 Mariliis KRUVE 25.07.2003 KJK Kose 2000 8,91 4.jooks
16 3 Janeli TOOMET 10.05.2002 SK Elite Sport 8,92 2.jooks
17 2 Ida Liisa JUNTI 17.10.2003 SK Fortis 9,04 7.jooks
18 1 Marie JOHANSON 15.01.2002 SK Fortis 9,10 6.jooks
19 4 Kärt ROOSSAAR 22.10.2002 SK Fortis 9,11 1.jooks
20 2 Marleen JAUK 21.03.2002 SK Fortis 9,12 2.jooks
21 4 Karina MIHHAILOVA 22.06.2003 Saue KJK 9,46 5.jooks
22 3 Trine Marie VARIK 26.02.2003 UP Sport 9,49 5.jooks
23 2 Rinete TIISLER 21.08.2002 Audentese SK 9,61 5.jooks
1 Eva Lotta HAUKANÕMM 05.05.2002 SK Leksi 44 DNS 2.jooks
4 Vanessa NIKITINA 03.01.2002 SK Altius DNS 2.jooks
4 Gabriela Constance REIGO 23.08.2005 Tallinna SS Kalev 8,97 6.jooks

MJ Kõrgushüpe

 
1 2 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 1.86
1.80 1.83 1.86 1.89
XO O O XXX
2 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 1.86
1.75 1.80 1.83 1.86 1.89
O XXO O O XXX
3 Taavi VERBO 12.11.2001 SK Fortis 1.83
1.70 1.75 1.80 1.83 1.86
O O O O XXX
4 Karl Mathias KIRSS 21.09.1999 SK Kivilind 1.75
1.75 1.80
O XXX
3 Ricardo LIIK 04.04.2000 Nõmme KJK DNS
3 Daniel NURME 14.09.2000 Nõmme KJK DNS

NJ 60m

1 4 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,02 q 2.jooks
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 8,04 q 2.jooks
3 2 Anna-Liisa SAKS 13.05.1998 Nõmme KJK 8,30 q 4.jooks
4 3 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 8,34 q 3.jooks
5 1 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 8,36 q 3.jooks
6 3 Mirjam TOOM 10.11.1998 SK Fortis 8,39 q 4.jooks
7 4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK 8,46 q 4.jooks
8 2 Kätlin KRUUS 22.12.1999 SK Fortis 8,53 q 3.jooks
9 2 Berit KIVISAAR 11.02.1999 SK Fortis 8,62 2.jooks
4 Mari-Ann VESKI 08.10.1998 SK Fortis DNS 3.jooks
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport 7,95 1.jooks
2 Diana STAHOVSKAJA 22.04.2000 Tallinna SS Kalev 8,15 1.jooks
1 Liisbet ESTRA 25.02.2001 KJK Kose 2000 8,39 1.jooks
4 Maive HANNI 02.07.2001 Tallinna SS Kalev 9,54 1.jooks

PA Kaugus

1 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 6.50
6.20 6.29 6.12 6.50 6.44 6.39
2 Ken-Mark MINKOVSKI 13.10.2001 Audentese SK 6.43
6.43 X 6.10 6.38 6.43 6.25
3 4 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 6.18
6.18 5.92 5.84 6.08 5.95 5.89
4 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 6.08
5.63 5.67 5.82 5.89 6.08 5.84
5 2 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 6.01
6.01 X X 5.91 X X
6 Ian TÄNAVSUU 26.09.2001 SS Marathon 5.90
5.70 X X 5.59 5.90 5.84
7 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 5.88
5.72 5.70 5.76 5.54 5.73 5.88
8 2 Sander Johann SALU 07.06.2001 SK Fortis 5.76
5.54 5.31 5.76 5.76 5.63 4.82
9 4 Rayan NAPAST 15.09.2000 Audentese SK 5.69
5.69 5.64 5.36
10 Hans Christian KOOT 04.05.2001 Audentese SK 5.63
5.63 5.16 5.46
11 4 Markos VÄHESOO 24.12.2000 Audentese SK 5.06
4.80 5.06 4.62
12 4 Taavi TALIVEE 31.08.2001 Audentese SK 4.96
4.96 X X
13 Erko-Hendrik MÕTTUS 24.05.2000 KSK Alem 3.95
3.89 X 3.95
Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR DNS
Meelis SIIMSON 29.11.1992 Audentese SK 7.44
X 7.44 X
3 Kaarel JÕEVÄLI 08.01.1990 Audentese SK 7.09
6.69 7.06 7.09
4 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 7.00
X 7.00 X
1 Martin MEIER 29.12.1993 Audentese SK 6.46
X 6.46 6.42
2 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 6.39
6.13 6.30 6.39
1 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 6.04
X 6.04 X
2 Kristo FORSEL 08.09.1999 Tallinna SS Kalev 5.36
4.43 4.46 5.36

Poisid B 60m

1 1 Keorg LIIV 10.03.2002 SK Fortis 7,53 q 3.jooks
2 2 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 7,65 q 2.jooks
3 2 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 7,70 q 5.jooks
4 3 Markus-Tayo TOIGER 17.05.2002 SK Fortis 7,74 q 2.jooks
5 1 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 7,77 q 5.jooks
6 3 Marcus MÄLL 08.03.2002 KJK Hiiker 7,79 q 4.jooks
7 2 Andreas LAKSBERG 16.04.2002 SK Fortis 7,84 q 1.jooks
8 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 8,00 q 2.jooks
9 4 Chris MATSISELTS 10.02.2002 SK Elite Sport 8,02 1.jooks
10 2 Andrei BELOBORODOV 06.05.2003 Tallinna SS Kalev 8,04 3.jooks
11 3 Kristian OTLOT 31.05.2002 UP Sport 8,33 3.jooks
12 4 Martin MOISTUS 30.07.2003 Nõmme KJK 8,39 3.jooks
13 4 David JAANSON 06.07.2003 SK Leksi 44 8,56 2.jooks
14 3 Anthony-Gregor PALLIK 13.11.2003 Audentese SK 8,58 1.jooks
15 2 Märten TROPP 10.06.2003 SK Fortis 8,62 4.jooks
16 1 Andreas KUUSK 28.12.2002 Tallinna SS Kalev 8,71 4.jooks
17 4 Kert KRUUSMA 26.06.2003 Tallinna SS Kalev 8,71 4.jooks
3 Ramon VILDE 05.01.2003 SK Fortis DQ 5.jooks
4 Markus ANVELT 15.12.2002 KSK Alem DQ 5.jooks

Poisid A 60m

1 3 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,15 q 6.jooks
2 4 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 7,48 q 5.jooks
3 1 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,48 q 5.jooks
4 3 Mark HEIDMETS 23.10.2001 SK Elite Sport 7,50 q 2.jooks
5 2 Lukas LESSEL 23.12.2000 SK Elite Sport 7,50 q 1.jooks
6 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,54 q 4.jooks
7 2 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 7,63 q 5.jooks
8 2 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 7,63 q 3.jooks
9 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 7,70 6.jooks
10 2 Sander Johann SALU 07.06.2001 SK Fortis 7,71 6.jooks
11 1 Martin KIVIMAA 23.10.2000 SK Leksi 44 7,75 4.jooks
12 4 Otto MAASIK 21.12.2000 Audentese SK 7,78 3.jooks
13 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 7,81 3.jooks
14 2 Otto KASE 01.09.2001 Audentese SK 7,89 2.jooks
15 3 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,89 5.jooks
16 3 Daniel NURME 14.09.2000 Nõmme KJK 7,90 3.jooks
17 4 Rayan NAPAST 15.09.2000 Audentese SK 7,96 2.jooks
18 3 Sten BULDAS 03.06.2001 Tallinna SS Kalev 8,14 1.jooks
19 4 Markos VÄHESOO 24.12.2000 Audentese SK 8,36 4.jooks
20 4 Taavi TALIVEE 31.08.2001 Audentese SK 8,55 1.jooks
21 3 Ricardo LIIK 04.04.2000 Nõmme KJK 8,79 4.jooks
1 Tristan ASAVI 02.08.2001 Audentese SK DNS 1.jooks

MJ 60m

1 3 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,15 q 3.jooks
2 2 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 7,31 q 5.jooks
3 3 Sander MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike 7,34 q 2.jooks
4 1 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 7,42 q 3.jooks
5 4 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,49 q 4.jooks
6 2 Andrei TOTŠILIN 04.01.1998 Tallinna SS Kalev 7,52 q 2.jooks
7 4 Marko KAARE 02.03.1999 SK Altius 7,58 q 3.jooks
8 4 Jakob NURMSALU 01.08.1998 Tallinna SS Kalev 7,66 q 2.jooks
9 2 Joosep VIIK 22.04.1998 SK Fortis 7,68 3.jooks
10 1 Platon TANAGA 02.07.1998 Tallinna SS Kalev 7,75 4.jooks
11 2 Kristo FORSEL 08.09.1999 Tallinna SS Kalev 7,81 4.jooks
3 Andrei TROTSILIN 01.04.1998 Tallinna SS Kalev DNS 5.jooks
3 Ekvard JOAKIT 16.06.1999 Audentese SK DNS 4.jooks
3 Kaarel JÕEVÄLI 08.01.1990 Audentese SK 7,10 1.jooks
4 Andre KESKÜLL 26.03.1996 Tallinna SS Kalev 7,12 5.jooks
4 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 7,12 1.jooks
1 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 7,13 1.jooks
2 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 7,17 1.jooks
1 Martin MEIER 29.12.1993 Audentese SK 7,32 2.jooks

NJ Kaugushüpe

1 2 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 5.66
5.56 5.31 5.66 5.52 5.43 -
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 5.38
X X X 5.38 5.05 4.76
3 Marite ENNUSTE 06.04.1999 Kuusalu SK 5.22
5.21 4.94 5.22 4.99 - X
4 1 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 5.15
X X X 4.87 X 5.15
5 4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK 5.13
5.13 4.07 X X 5.04 5.09
6 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 5.11
3.71 X X 4.87 5.11 4.88
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport 5.70
5.29 5.70 5.56 X 5.61 5.58
2 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 5.69
5.69 5.68 5.57 5.41 5.69 X
Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 Tartu Ü. ASK 5.16
X X X 5.16 5.09 X

TA Kaugushüpe

1 2 Diana STAHOVSKAJA 22.04.2000 Tallinna SS Kalev 5.58
X X 5.29 X 5.58 5.27
2 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 5.46
5.26 5.27 5.37 5.46 - -
3 4 Liis Grete ATONEN 20.05.2001 Audentese SK 5.38
5.15 3.23 5.01 4.88 5.30 5.38
4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 5.28
5.13 X 5.00 5.28 X X
5 4 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 5.25
X X 5.12 X 5.25 X
6 1 Liis JOHANSON 15.02.2001 SK Fortis 5.19
4.98 5.08 5.19 X 5.14 4.39
7 1 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 5.17
X X 5.17 5.13 X 5.06
8 3 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 5.10
X 5.07 5.10 4.78 4.90 -
9 8 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 5.03
X 4.70 5.03
10 Anette ALAPERT 08.06.2001 Tallinna SS Kalev 4.88
X 4.76 4.88
11 Laura Maria HAUKANÕMM 31.03.2000 SK Fortis 4.84
4.84 4.78 4.70
12 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 4.81
4.81 4.69 4.41
13 2 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 4.81
4.81 X 4.47
14 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 4.79
4.25 4.79 4.76
15 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 4.78
4.75 4.78 X
16 4 Laura HÄLING 07.05.2001 Saue KJK 4.67
4.64 4.41 4.67
17 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 4.60
X 4.60 4.21
18 4 Brigitta LEES 11.01.2001 SK Fortis 4.47
4.47 4.42 4.41
19 Helen PUŠKIN 17.12.2001 Audentese SK 4.38
X X 4.38
20 Anna-Brita TALL 11.03.2001 KJK Hiiker 4.37
4.37 4.31 4.34
21 2 Liisa Mackenzie MÕTTUS 27.04.2001 Nõmme KJK 4.34
X 4.06 4.34
22 Romi NEEROT 29.11.2000 SK Fortis 4.29
4.03 X 4.29
23 Kristiine RÕBATŠJONOK 30.03.2001 Audentese SK 4.23
X 4.23 X
24 4 Liina ROHTLA 07.12.2001 SK Fortis 4.05
3.96 4.05 3.98
25 4 Maive HANNI 02.07.2001 Tallinna SS Kalev 3.97
X 3.97 3.78
4 Gabriela Constance REIGO 23.08.2005 Tallinna SS Kalev 4.48
4.48 4.01 4.47

Türdukud A 60mtj

1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 9,11 A
2 1 Johanna SOOVER 19.04.2001 Audentese SK 9,54 A
3 3 Anastasia DANKEVITŠ 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 9,56 A
4 3 Paula MÕIK 16.10.2000 SK Fortis 9,59 B
5 4 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 9,80 B
6 2 Kristiina KRAUSE 26.04.2000 SK Fortis 9,81 B
7 4 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 9,95 A
8 1 Cleer PÕLDSAAR 24.04.2001 SK Altius 9,99 B
 

TB 60m tj

1 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,23 A
2 4 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,31 A
3 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,38 A
4 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,46 B
5 2 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,49 B
6 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 A
7 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,63 B
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,69 B

PA Kuulitõuge 5kg

1 Robert VAIN 30.05.2000 Tallinna SS Kalev 14.26
X 12.30 13.47 13.49 14.26 13.88
2 Kristjan MARIPUU 01.01.2000 SK Fortis 14.01
X 13.62 13.27 X X 14.01
3 Karmo KARU 13.03.2000 KSK Alem 12.82
11.69 12.66 X 12.21 12.82 11.58
4 4 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 11.77
11.28 11.77 11.24 11.16 11.31 X
5 1 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 11.59
X 10.48 11.59 11.18 9.48 11.16
6 Markkus ANSIP 20.12.2001 Tallinna SS Kalev 11.19
10.03 10.99 10.52 X 10.60 11.19
7 4 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 10.92
10.64 10.34 10.54 10.65 8.99 10.92
8 1 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK 9.85
9.85 9.77 9.69 9.77 9.13 9.51
9 Frank KURESAAR 06.06.2001 Saue KJK 9.13
8.81 X 9.13
Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 14.12
14.12 13.69 13.60
Jan Henri TÄLLI 22.06.1999 Tallinna SS Kalev 13.10
12.66 12.78 12.73 12.77 13.10 X
 

NJ 60m FINAAL

1 2 Liiljan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,01 A
2 3 Anete SIMAN 02.03.1999 SK Altius 8,06 A
3 4 Anna-Liisa SAKS 13.05.1998 Nõmme KJK 8,18 A
4 3 Mirjam TOOM 10.11.1998 SK Fortis 8,34 B
5 1 Carol ANNUK 19.11.1999 SK Altius 8,39 A
6 1 Kätlin KRUUS 22.12.1999 SK Fortis 8,49 B
7 2 Berit KIVISAAR 11.02.1999 SK Fortis 8,71 B
4 Zarina NETŠIPORUK 31.03.1999 Audentese SK DNS B
 

TB Kõrgushüpe

1 Elisa ANNAMAA 07.04.2002 SK Altius 1.56
1.50 1.53 1.56 1.59
O O O XXX
2 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 1.56
1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59
O O O XO O XXX
3 6 Juliana DEMESTSENKO 18.07.2003 Tallinna SS Kalev 1.56
1.40 1.45 1.50 1.53 1.56 1.59
O XO O XO XO XXX
4 Anna NEIVELT 13.05.2003 Tallinna SS Kalev 1.53
1.35 1.40 1.45 1.50 1.53 1.56
O O O O XXO XXX
5 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 1.50
1.35 1.40 1.45 1.50 1.53
O O O XO XXX
6 Anna IGAŠEVA 06.01.2002 Tallinna SS Kalev 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O O XXX
6 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 1.45
1.40 1.45 1.50
O O XXX
8 2 Karmen LANGI 13.03.2002 SK Fortis 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O XO XXX
9 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
O O XXO XXX
10 Anna KOTTEL 26.05.2003 Tallinna SS Kalev 1.45
1.35 1.40 1.45 1.50
XXO O XXO XXX
11 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 1.40
1.35 1.40 1.45
O XO XXX
12 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 1.35
1.35 1.40
XO XXX
Sofia Marlene HAUG 27.01.2002 Tallinna SS Kalev DNS
4 Vanessa NIKITINA 03.01.2002 SK Altius DNS

PB 60m FINAAL

1 2 Keorg LIIV 10.03.2002 SK Fortis 7,49 A
2 3 Marcus MÄLL 08.03.2002 KJK Hiiker 7,56 B
3 3 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 7,61 A
4 1 Markus-Tayo TOIGER 17.05.2002 SK Fortis 7,65 A
5 4 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 7,69 A
6 2 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 7,75 B
7 4 Andreas LAKSBERG 16.04.2002 SK Fortis 7,82 B
8 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 7,96 B

TB 60m FINAAL

1 2 Triine Marie LAND 12.11.2002 SK Fortis 8,23 A
2 4 Darja PITŠUGINA 18.03.2002 Tallinna SS Kalev 8,31 A
3 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 8,38 A
4 3 Jelizaveta MIŠINA 13.10.2002 Audentese SK 8,46 B
5 2 Mia Marii MÄRKS 24.05.2002 SK Fortis 8,49 B
6 1 Rhea KÕIVUTALU 02.09.2002 SK Fortis 8,50 A
7 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 8,63 B
8 1 Ksenija STUPINA 01.02.2003 Audentese SK 8,69 B

PA 60m FINAAL

1 2 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,08 A
2 4 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,40 A
3 1 Mark HEIDMETS 23.10.2001 SK Elite Sport 7,43 A
4 3 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,48 B
5 3 Egert SEKK 06.06.2000 Audentese SK 7,51 A
6 2 Lukas LESSEL 23.12.2000 SK Elite Sport 7,53 B
7 4 Deniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 7,62 B
8 1 Markus VAHER 27.06.2001 SK Elite Sport 7,68 B

MJ 60m FINAAL

1 2 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,16 A
2 1 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 7,37 A
3 2 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,45 B
4 3 Andrei TOTŠILIN 04.01.1998 Tallinna SS Kalev 7,50 B
5 1 Jakob NURMSALU 01.08.1998 Tallinna SS Kalev 7,56 B
3 Martin MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike DNS A
4 Marko KAARE 02.03.1999 SK Altius DNS B
4 Sander MOLDAU 09.01.1998 KJK Vike DNS A

TB 600m

1 6 Juliana DEMESTSENKO 18.07.2003 Tallinna SS Kalev 1.46,91 2.jooks
2 4 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK 1.47,11 2.jooks
3 2 Birgit VELDI 06.12.2002 Saue KJK 1.48,39 2.jooks
4 4 Merily-Anett HALLIK 01.06.2002 SK Altius 1.49,71 1.jooks
5 7 Valeria KAROMAN 24.10.2002 SK Fortis 1.54,41 2.jooks
6 2 Karmen LANGI 13.03.2002 SK Fortis 1.54,67 1.jooks
7 1 Anete RANDMA 07.04.2003 SK Fortis 1.57,36 2.jooks
8 7 Karina KOORT 28.03.2002 Saue KJK 1.59,48 1.jooks
9 3 Emili Liis OSULA 16.02.2003 Audentese SK 2.00,47 2.jooks
10 5 Angelina GRITSOVETS 11.04.2003 Audentese SK 2.03,40 1.jooks
11 1 Helena RANNAMA 29.08.2003 Tallinna SS Kalev 2.06,37 1.jooks
12 6 Karina MIHHAILOVA 22.06.2003 Saue KJK 2.13,02 1.jooks
3 Emilie STRUS 22.08.2003 Tallinna SS Kalev DNS 1.jooks

PB Kaugushüpe

 
1 3 Mait FILIPOZZI 29.04.2002 SK Elite Sport 5.96
5.61 5.74 5.66 X 5.71 5.96
2 2 Tony Ats TAMM 04.02.2002 Audentese SK 5.72
5.66 5.60 5.54 5.69 5.70 5.72
3 4 Kristjan Markus EELMAA 01.12.2002 UP Sport 5.72
X 5.21 5.68 5.56 5.05 5.72
4 4 Markus ANVELT 15.12.2002 KSK Alem 5.62
5.54 5.52 5.52 5.23 5.55 5.62
5 1 Hannes KOLK 19.08.2002 Nõmme KJK 5.23
5.23 5.03 5.04 4.76 4.99 4.98
6 Henno SOTTER 04.02.2003 Tallinna SS Kalev 5.14
4.99 5.14 5.00 4.98 5.06 X
7 Stefan RUD 27.01.2002 Tallinna SS Kalev 4.93
X 4.93 4.90 4.78 X 4.93
8 4 David JAANSON 06.07.2003 SK Leksi 44 4.90
4.13 4.85 4.90 4.61 4.85 X
9 Tuudur Jürgen UTT 04.02.2003 Tallinna SS Kalev 4.86
X 4.86 4.48
10 2 Märten TROPP 10.06.2003 SK Fortis 4.71
4.53 4.71 4.28
11 3 Anthony-Gregor PALLIK 13.11.2003 Audentese SK 4.68
4.68 X 4.33
12 1 Andreas KUUSK 28.12.2002 Tallinna SS Kalev 4.64
X 4.31 4.64
3 Ramon VILDE 05.01.2003 SK Fortis DNS

TA 600m

1 4 Liis Grete ATONEN 20.05.2001 Audentese SK 1.43,33
2 2 Laura REIMETS 25.02.2001 SK Elite Sport 1.46,23
3 1 Carolin LÜÜBEK 06.06.2000 Audentese SK 1.46,24
4 6 Marie-Elisabeth MARTINSON 28.06.2000 Audentese SK 1.47,49
5 9 Stella Sohvi ALTMETS 18.09.2001 Nõmme KJK 1.49,29
6 7 Ketriin KOLK 26.01.2001 Audentese SK 1.49,30
7 8 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 1.51,66
8 3 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 1.53,63
9 5 Maarika PUUSEPP 04.04.2001 SK Leksi 44 2.04,51

NJ Kõrgushüpe

 
1 2 Katre Sofia PALM 20.05.2000 Saue KJK 1.71
1.60 1.65 1.68 1.71 1.75
O O XO XXO XXX
2 Marite ENNUSTE 06.04.1999 Kuusalu SK 1.68
1.55 1.60 1.65 1.68 1.71
O O O O XXX
3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 1.65
1.55 1.60 1.65 1.68
O O O XXX
3 Annika TESKA 01.06.1998 Tallinna SS Kalev 1.65
1.60 1.65 1.68
O O XXX
5 Kerttu JÄNES 10.11.1999 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
5 Brigita-Liisa PIIPUU 14.01.1999 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 Tartu Ü. ASK 1.55
1.50 1.55 1.60
O O XXX
Marlen MILLERMAN 07.03.1997 Nõmme KJK 1.55
1.50 1.55 1.60
O XO XXX
Celine KUBI 28.10.1997 SK Fortis 1.55
1.50 1.55 1.60
XXO XXO XXX
 

NJ 600m

1 3 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 1.50,57
4 Marielle KLEEMEIER 14.05.1996 KSK Alem 1.48,46
2 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK DNS

PB 600m

1 3 Kristian OTLOT 31.05.2002 UP Sport 1.30,20
2 5 Kristjan MURRO 20.06.2002 SK Elite Sport 1.41,02
3 2 Argo SELJAND 12.08.2002 Kuusalu SK 1.41,40
4 4 Martin MOISTUS 30.07.2003 Nõmme KJK 1.42,24
5 6 Reimo Gert LAASPERE 14.07.2003 Sparta Spordiselts 1.44,35
6 1 Robert IVASK 28.03.2003 Tallinna SS Kalev 1.47,65
 

PA 600m

1 2 Martin KIVIMAA 23.10.2000 SK Leksi 44 1.30,28
2 5 Daniil ENNUS 04.12.2000 Tallinna SS Kalev 1.32,82
3 7 Otto KASE 01.09.2001 Audentese SK 1.34,42
4 6 Patrick NELLIS 04.05.2001 Audentese SK 1.37,28
5 4 Hardy KASKA 22.11.2000 Sparta Spordiselts 1.39,16
6 3 Karl PERENS 16.11.2000 Tallinna SS Kalev 1.41,08
7 1 Carl SAEM 11.11.2000 Tallinna SS Kalev 1.41,62
8 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 Saue KJK DNS

MJ 600m

1 1 Nikolai ROMANOV 23.12.1998 SK Sinimäe 1.28,27 1.jooks
2 5 Kunnar Erich VIISEL 06.10.1999 Tallinna SS Kalev 1.29,30 1.jooks
3 6 Daniel LAVRINENKO 12.07.1999 Tallinna SS Kalev 1.32,31 1.jooks
4 2 Raido MILJAN 09.12.1999 Tallinna SS Kalev 1.37,19 1.jooks
3 Jaan ROOP 11.07.1999 Nõmme KJK DNS 1.jooks
4 Joonas Mattias LAUR 01.06.1999 Nõmme KJK DNS 1.jooks
8 Rasmus KISEL 21.07.1996 Audentese SK 1.21,77 1.jooks
7 Marti MEDAR 28.05.1996 Treeningpartner DNS 1.jooks
tshika-plakat-2017-v5

Täname! A. Tšikini mälestusvõistluse 2017-ndal aastal toetavad

Jungent OÜ

ANTS SAVEST

ALEKSANDER TŠERNOV

KIIGE DISAIN OÜ

MATI UUSMAA

RAIVO MÄGI

FREDI VIIDIK

SPORTMAN OÜ

SPORDIMEDITSIINI SA

KRISTA TŠIKIN

OÜ FUND EHITUS

ANTS PARVE

MARKO METSALA

RISTO KULBAS

PAUL KRUPP

MUZA LEPIK

FYSIOLEHT OÜ

EESTI KULTUURKAPITAL

KAIT LIINEV

Soovin toetada

Kohtunikuks registreerimine

Fill out my online form.

Tõnu Lepik

Hea Tšika margimees

Tallinna Kalev annab teada, et Tšika margimehe Tõnu Lepiku 70. sünnipäeva tähistamine toimub teisipäeval 3-ndal mail 2016 algusega kell 15.00 Rahvusraamatukogu kohvikus aadressil Tõnismägi 2/Endla 3.

Ootame T. Lepiku endisi treeningkaaslasi ja sõpru seda päeva tähistama.

Tõnu Lepik 70

Tonu_lepik

2015a. Tšika mälestusvõistlusep Parim tulemus sündis meeste juunioride 600 m jooksus Rasmus Kisel jooksis 1.21,94

Parima tulemuse eest Tšika 100 mälestusvõistlusel hoolitses Rasmus Kisel, kes jooksis uue Eesti MJ tipptulemuse 600m ajaga 1.21,94!
Richard Pulst jooksis 60m välja suurepärase aja- 6.90!
Meeste kaugus oli kõrgetasemeline. Võidu noppis Rain Kask 7.61-ga, teine Henrik Kutberg 7.58 ja kolmas Mihkel saks 7.52.

.

Tulemused Ajakava

Pildid 2015

tsika2015

27-ndal aprillil täitus 100 aastat Aleksander Tšikini sünnist

25-ndal aprillil  kogunesid huvilised Tšika haual Metsakalmistul, mis järel toimus Tallinna Botaanikaaia talveaias “Margimeeste õhtu Tšika mälestuseks”.Kohale tulijaid oli üle 40 ja kõik said nautida maitsvat sööki ja kuulata lõbusaid palasid Tshika elust.

27-ndal aprillil korraldati koostöös Eesti Spordiajaloo Seltsiga Tšikale pühendatud ajaloopäev “Aleksander Tšikin 100 mälestuskonverents”.Hiljem avati pidulikult Tšika kunagises elupaigas Nõmmel Valguse 10A mälestustahvel- Kohal oli ka Eesti Rahvusringhääling oma kaameraga- VIDEO

Tshika margimees endiselt Eesti esinumber

Aastal 2015 kui Tshika oleks saanud 100 aastaseks elavad tema õpetussõnad veel edasi ka reaalselt staadionil, sest margimees Karl Lumi (30a.) on endiselt Eesti esinumber kõrgushüppes. Karl võitis talvel Eesti meistritiitli 2.19-ga  ja eile tuli 6.ndat korda (kokku 11.ndat) taas absoluutseks Eesti meistriks tulemusega 2.10. Show must go on!

Suur kummardus! Täname kõiki osalemast ja siin on väike pildimeenutus.

Tshika tänab kõiki margimehi!

Toetamine MTÜ Tšika Toetusselts andmed

  • MTÜ Tshika Toetusselts
    Swedbank a/a EE552200221036121376
    reg. nr. 80252036
    Paldiski mnt. 11, Tallinn 10137,
    Eesti telefon 6663805
    e-post: tshika@ahoi.ee
    Toetusselts on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste nimekirja. Vt. nimekirja siit

Tšika

Mart Vilt – rekord 1500 m jooksus 3.39,0

Tõnu Lepik – Rekord kaugushüppes 8,09 m

Ants Savest – rekord kuulitõukes 19,92

Raivo Mägi – rekord 800 m jooksus 1.46,19

Vello Lumi – rekord kõrgushüppes 2.23

Tõnu Kaukis – rekord 10.võistluses 8151 punkti (1980-ndal a. maailma edetabeli 17-nes)

Mati Uusmaa – rekord 3000 m takistusjooksus 8.31,19

Andres Vakra – rekord 800 m jooksus 1.50,1

Lea Vakra – rekord naiste 800 m jooksus 2.06,9

Rainer Nõlvak – rekord 3000 m takistusjooksus 9.00

Pavel Rambak – rekord 10.võistluses 7700 punkti (22 aastasena) (1973-ndal a. maailma edetabeli 25-es)

Urmas Sadam – rekord 1500 m jooksus 3.49

Peep Liinev – rekord 400 m tõkkejooksus 51,70

Uued Nominendid: Arli Mändmets; Rein Läänemetsale, Indrek Mändile, Jaan Kiik’ile, Aleksander Tšernovile, Sergei Tšepurkole, Marko Metsalale

Olen Tshika tütar Krista ja saadan teile tôlke Andrei

Burlakovi raamatust. Ma tahtsin tuua meie suguvôsa loo

korralikult trükituna koos piltide, sugupuu ja vanade

dokumentidega, mis mul on ônnestunud leida, aga ei

jôudnud valmis isa sünnipäevaks. Saadan siis esialgu

ainult tôlke, ehk on huvitav teistelgi tôde teada. Ma

olen aastaid meie juurte otsimisega tegelenud, aga

kuna polnud kelleltki küsida, ei  jôudnud alguses

kuigi kaugele. See oli puhas juhus, et sain kokku

A.Burlakoviga ja tänu temale sain teada, kus asusid

vanavanemate maad ja tehas ning leidsime ka

hauaplatsi, kuhu on maetud minu vanaisa, vana-vanaisa

ja vana-vana-vanaisa. Isa oli alguses väga vastu, et

ma seal käin, kartis, et kohalikud vihkavad mind, kui

kunagise môisniku-vabrikandi järeltulijat, aga

tegelikult oli asi lausa vastupidi.

Ja nii ma seal käingi igal aastal esivanemate maal

jalutamas, Nabokovi majamuuseumis vana perealbumit

vaatamas ja surnuaeda korrastamas.

Tervitades,

Krista Tshikin

IMG_4872 IMG_4873 IMG_4870 IMG_4869 IMG_4868 IMG_4867 IMG_4447 IMG_4446 IMG_4444 IMG_4443 IMG_4442 IMG_4440 IMG_4438 IMG_03851

Laused puhas kuld

Info Uudised

Majandusaasta tegevusaruanne 2014

MTÜ Tšika Toetusseltsi eesmärk on legendaarse sporditreeneri Aleksander Tšikini elutöö jäädvustamine. Aleksander Tšikin oli mitme põlvkonna kergejõustiklaste innustaja ja kasvataja, 60 aastat treeneritööd teinud teenekas õpetaja, kelle mälestuse jäädvustamiseks mittetulundusühing loodi. 2014-nda aasta 4-ndal jaanuaril toimus A.Tšikini kergejõustikuvõistlus noortele Tallinna Spordihallis, mille

2014 Pildid

2014 aasta Tšika mälestusvõistluse pildid leiab siit https://www.dropbox.com/sh/kfd7rp67d3c5szj/AAAVnXIQpKHYvFe1YfaTh0CEa?dl=0

Tšika laul muusika ja tekst Avo Tamme. Laulja Mati-Johannes Palm

Download Laul 96 MB

Download Laul 23,9 MB

Download Stuudioversioon

Toimumispaik

Tshika Mälestusvõistlus toimub
Tallinna Spordihallis Herne 30, Tallinn, Eesti

Juhised

Kontakt Võta meiega ühendust