Kuupäev

2017

Toimumispaik

Tallinna Spordihall, Herne 30

Osalejad

B., A., J-klass ja täiskasvanud

Tõnu Lepik /

Hea Tšika margimees

Tallinna Kalev annab teada, et Tšika margimehe Tõnu Lepiku 70. sünnipäeva tähistamine toimub teisipäeval 3-ndal mail 2016 algusega kell 15.00 Rahvusraamatukogu kohvikus aadressil Tõnismägi 2/Endla 3.

Ootame T. Lepiku endisi treeningkaaslasi ja sõpru seda päeva tähistama.

Tõnu Lepik 70

Tonu_lepik

2015a. Tšika mälestusvõistlusep Parim tulemus sündis meeste juunioride 600 m jooksus / Rasmus Kisel jooksis 1.21,94

Parima tulemuse eest Tšika 100 mälestusvõistlusel hoolitses Rasmus Kisel, kes jooksis uue Eesti MJ tipptulemuse 600m ajaga 1.21,94!
Richard Pulst jooksis 60m välja suurepärase aja- 6.90!
Meeste kaugus oli kõrgetasemeline. Võidu noppis Rain Kask 7.61-ga, teine Henrik Kutberg 7.58 ja kolmas Mihkel saks 7.52.

.

Tulemused Ajakava

Pildid 2015

tsika2015

27-ndal aprillil täitus 100 aastat Aleksander Tšikini sünnist /

25-ndal aprillil  kogunesid huvilised Tšika haual Metsakalmistul, mis järel toimus Tallinna Botaanikaaia talveaias “Margimeeste õhtu Tšika mälestuseks”.Kohale tulijaid oli üle 40 ja kõik said nautida maitsvat sööki ja kuulata lõbusaid palasid Tshika elust.

27-ndal aprillil korraldati koostöös Eesti Spordiajaloo Seltsiga Tšikale pühendatud ajaloopäev “Aleksander Tšikin 100 mälestuskonverents”.Hiljem avati pidulikult Tšika kunagises elupaigas Nõmmel Valguse 10A mälestustahvel- Kohal oli ka Eesti Rahvusringhääling oma kaameraga- VIDEO

Tshika margimees endiselt Eesti esinumber /

Aastal 2015 kui Tshika oleks saanud 100 aastaseks elavad tema õpetussõnad veel edasi ka reaalselt staadionil, sest margimees Karl Lumi (30a.) on endiselt Eesti esinumber kõrgushüppes. Karl võitis talvel Eesti meistritiitli 2.19-ga  ja eile tuli 6.ndat korda (kokku 11.ndat) taas absoluutseks Eesti meistriks tulemusega 2.10. Show must go on!

Suur kummardus! / Täname kõiki osalemast ja siin on väike pildimeenutus.

Tshika tänab Kõiki Margimehi!

Toetamine / MTÜ Tšika Toetusselts andmed

  • MTÜ Tshika Toetusselts
    Swedbank a/a EE552200221036121376
    reg. nr. 80252036
    Paldiski mnt. 11, Tallinn 10137,
    Eesti telefon 6663805
    e-post: tshika@ahoi.ee
    Toetusselts on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste nimekirja. Vt. nimekirja siit

Tšika /

Mart Vilt – rekord 1500 m jooksus 3.39,0

Tõnu Lepik – Rekord kaugushüppes 8,09 m

Ants Savest – rekord kuulitõukes 19,92

Raivo Mägi – rekord 800 m jooksus 1.46,19

Vello Lumi – rekord kõrgushüppes 2.23

Tõnu Kaukis – rekord 10.võistluses 8151 punkti (1980-ndal a. maailma edetabeli 17-nes)

Mati Uusmaa – rekord 3000 m takistusjooksus 8.31,19

Andres Vakra – rekord 800 m jooksus 1.50,1

Lea Vakra – rekord naiste 800 m jooksus 2.06,9

Rainer Nõlvak – rekord 3000 m takistusjooksus 9.00

Pavel Rambak – rekord 10.võistluses 7700 punkti (22 aastasena) (1973-ndal a. maailma edetabeli 25-es)

Urmas Sadam – rekord 1500 m jooksus 3.49

Peep Liinev – rekord 400 m tõkkejooksus 51,70

Uued Nominendid: Arli Mändmets; Rein Läänemetsale, Indrek Mändile, Jaan Kiik’ile, Aleksander Tšernovile, Sergei Tšepurkole, Marko Metsalale

Olen Tshika tütar Krista ja saadan teile tôlke Andrei

Burlakovi raamatust. Ma tahtsin tuua meie suguvôsa loo

korralikult trükituna koos piltide, sugupuu ja vanade

dokumentidega, mis mul on ônnestunud leida, aga ei

jôudnud valmis isa sünnipäevaks. Saadan siis esialgu

ainult tôlke, ehk on huvitav teistelgi tôde teada. Ma

olen aastaid meie juurte otsimisega tegelenud, aga

kuna polnud kelleltki küsida, ei  jôudnud alguses

kuigi kaugele. See oli puhas juhus, et sain kokku

A.Burlakoviga ja tänu temale sain teada, kus asusid

vanavanemate maad ja tehas ning leidsime ka

hauaplatsi, kuhu on maetud minu vanaisa, vana-vanaisa

ja vana-vana-vanaisa. Isa oli alguses väga vastu, et

ma seal käin, kartis, et kohalikud vihkavad mind, kui

kunagise môisniku-vabrikandi järeltulijat, aga

tegelikult oli asi lausa vastupidi.

Ja nii ma seal käingi igal aastal esivanemate maal

jalutamas, Nabokovi majamuuseumis vana perealbumit

vaatamas ja surnuaeda korrastamas.

Tervitades,

Krista Tshikin

IMG_4872 IMG_4873 IMG_4870 IMG_4869 IMG_4868 IMG_4867 IMG_4447 IMG_4446 IMG_4444 IMG_4443 IMG_4442 IMG_4440 IMG_4438 IMG_03851

Laused / puhas kuld

Info / Uudised

2015 Ajakava ja Tulemused /

TB 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 8,26 q 6.jooks
2 6 Jennifer PAVLOV 05.02.2001 Nõmme KJK 8,38 q 5.jooks
3 7 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 8,41 q 5.jooks
4 5 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 8,43 q 6.jooks
5 3 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 8,57 q 1.jooks
6 5 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev 8,60 q 5.jooks
7 2 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 8,61 4.jooks
8 6 Kristi PAPPEL 29.05.2000 Tallinna SS Kalev 8,69 1.jooks
9 6 Jennifer RUUMET 14.02.2001 Audentese SK 8,70 3.jooks
10 3 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 8,75 5.jooks
11 4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 8,87 3.jooks
12 4 Anastasia DANKEVITS 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 8,91 1.jooks
13 6 Jekaterin BELÕSHEVA 07.03.2001 Tallinna SS Kalev 8,91 2.jooks
14 7 Kadri MUUGA 18.11.2000 SK Leksi 44 8,93 1.jooks
15 2 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 8,99 2.jooks
16 4 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 9,02 6.jooks
17 4 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 9,06 5.jooks
18 2 Marilin PETERS 08.03.2002 KJK TIPP 9,09 3.jooks
19 5 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 9,10 3.jooks
20 6 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 9,13 4.jooks
21 3 Kristiine RÕBATSJONOK 30.03.2001 Audentese SK 9,19 3.jooks
22 7 Hannah Maria KORJUS 02.10.2000 SK Elite Sport 9,27 2.jooks
23 3 Ketriin KOLK 26.01.2001 Audentese SK 9,28 4.jooks
24 7 Grith KESAMAA 05.03.2002 KJK TIPP 9,51 4.jooks
25 5 Milena KOZLOVA 31.01.2002 KJK TIPP 9,54 1.jooks
26 3 Annabel PIELBERG 30.09.2000 KJK Hiiker 9,72 2.jooks
27 4 Vanessa LINDBERG 11.04.2004 FIN 9,96 4.jooks
5 Vanessa VIIN 11.12.2001 Tallinna SS Kalev DNF 4.jooks
5 Lotta MÄGI 05.07.2002 KJK TIPP DNF 2.jooks
6 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK DNF 6.jooks
7 Julia IRJUPINA 14.06.2001 Tallinna SS Kalev DNF 3.jooks
7 Klaudia SIREL 13.02.2000 Tallinna SS Kalev DNF 6.jooks

TB Kaugushüppe tulemused

1 3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 5.29
5.11 5.29 - X 4.76 5.29
2 3 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 4.90
4.53 4.76 4.58 4.51 4.90 4.54
3 7 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 4.73
4.48 4.62 - - 4.67 4.73
4 4 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 4.68
4.52 4.44 4.68 4.54 4.19 4.43
5 6 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 4.61
4.61 4.36 4.46 4.33 X X
6 4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 4.60
4.41 4.47 4.44 4.60 4.46 4.40
7 7 Hannah Maria KORJUS 02.10.2000 SK Elite Sport 4.54
4.46 4.41 4.54 X X 4.10
8 6 Jennifer RUUMET 14.02.2001 Audentese SK 4.51
X X 4.43 4.51 X 4.06
9 4 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 4.29
4.29 4.11 X
10 2 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 4.29
4.08 4.29 X
11 4 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 4.28
4.28 - -
12 3 Kristiine RÕBATSJONOK 30.03.2001 Audentese SK 4.21
4.21 3.99 4.13
13 5 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 4.14
X X 4.14
14 5 Lotta MÄGI 05.07.2002 KJK TIPP 4.05
3.91 4.05 X
15 5 Milena KOZLOVA 31.01.2002 KJK TIPP 3.85
3.85 3.75 3.63
16 7 Grith KESAMAA 05.03.2002 KJK TIPP 3.83
3.53 3.59 3.83
17 2 Marilin PETERS 08.03.2002 KJK TIPP 3.76
X 3.65 3.76
18 4 Anastasia DANKEVITS 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 3.67
X X 3.67
19 2 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 3.58
3.56 3.55 3.58
20 4 Vanessa LINDBERG 11.04.2004 FIN 3.45
3.42 3.45 3.38
2 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev DNS
7 Klaudia SIREL 13.02.2000 Tallinna SS Kalev DNS
5 Sanne MYRMEL 23.04.1999 NOR 4.40
4.02 4.40 4.34
4 Monika MITINA 10.01.1999 Tallinna SS Kalev 4.30
4.03 3.84 4.30
2 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 4.03
3.89 4.00 4.03

TB 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 8,22
2 5 Jennifer PAVLOV 05.02.2001 Nõmme KJK 8,26
3 3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 8,43
4 6 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 8,47
5 7 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 8,54
6 2 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev 8,57

TB 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 12 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 1.44,51
2 13 Grete Ly JÕGISOO 03.01.2000 SK Fortis 1.49,90
3 14 Romi NEEROT 29.11.2000 SK Fortis 1.53,72
4 16 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK 1.57,62
5 17 Maarika PUUSEPP 04.04.2001 SK Leksi 44 2.10,44
11 Annabel PIELBERG 30.09.2000 KJK Hiiker DNS
15 Kadri MUUGA 18.11.2000 SK Leksi 44 DNS

PB 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,62 q 3.jooks
2 6 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 7,69 q 3.jooks
3 5 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,75 q 2.jooks
4 2 Albert ANNIMÄE KJK Vike 7,84 q 3.jooks
5 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,92 q 2.jooks
6 4 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,95 q 3.jooks
7 4 Hans Markus KALMER 01.05.2000 SK Altius 8,00 1.jooks
8 7 Daniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 8,02 2.jooks
9 6 Kristo KÕPLAS 20.04.2001 Rae SK 8,12 1.jooks
10 4 Rico LEES 26.04.2000 Tallinna SS Kalev 8,24 2.jooks
11 5 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 8,31 3.jooks
12 7 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 KJK TIPP 8,47 3.jooks
13 5 Daniil TOPKIN 17.09.2001 Audentese SK 8,62 1.jooks
14 3 Kristjan HEIN 06.01.2003 KJK TIPP 8,62 1.jooks
15 6 Markkus SEPPIK 16.04.2001 KJK TIPP 8,63 2.jooks
16 7 Frank KURESAAR 06.06.2001 KJK TIPP 8,77 1.jooks
3 Maksim KOROL 17.02.2000 Tallinna SS Kalev DNF 2.jooks

PB 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Henri SAI 12.04.2000 SK Altius 7,54
2 5 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 7,63
3 6 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,68
4 2 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,87
5 3 Albert ANNIMÄE KJK Vike 7,96
6 7 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,98

PB 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 9 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 1.34,64
2 1 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 1.34,97
3 7 Maksim KOROL 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 1.36,33
4 11 Martin KIVIMAA 23.10.2000 SK Leksi 44 1.36,73
5 6 Rico LEES 26.04.2000 Kuusalu SK 1.37,63
6 10 Daniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 1.37,88
7 3 Kristo KÕPLAS 20.04.2001 Rae SK 1.37,95
8 4 Hans Markus KALMER 01.05.2000 SK Altius 1.47,40
9 5 Egert GAHLER 29.11.2000 Kuusalu SK 1.52,19
10 8 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 KJK TIPP 1.53,31
11 2 Frank KURESAAR 06.06.2001 KJK TIPP 1.57,30

TA 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Liina VALK 11.07.1999 SK Fortis 8,12 q 2.jooks
2 6 Lilijan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,15 q 4.jooks
3 6 Eliis PENEK 01.01.1998 KJK Vike 8,33 q 3.jooks
4 3 Liina EDVAND 09.01.1998 Rapla JK 8,39 q 4.jooks
5 5 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 8,43 q 3.jooks
6 5 Laura-Maria VAHIMETS 08.09.1999 M ja N Sport 8,45 q 4.jooks
7 4 Triin ALBER 27.11.1998 SK Elite Sport 8,50 3.jooks
8 2 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 8,55 1.jooks
9 4 Jennifer VIIRA 21.08.1999 SK Fortis 8,59 1.jooks
10 4 Monika MITINA 10.01.1999 Tallinna SS Kalev 8,64 4.jooks
11 15 Maarja VOROBJOV 07.09.1999 Nõmme KJK 8,64 1.jooks
12 6 Anette PIIRSALU 25.10.1998 SK Elite Sport 8,66 2.jooks
13 6 Jekaterina VEŠKOVA 19.05.1999 Audentese SK 8,89 1.jooks
14 17 Valeria RADAJEVA 25.05.1998 Audentese SK 8,91 2.jooks
15 5 Sanne MYRMEL 23.04.1999 NOR 9,03 1.jooks
16 2 Mari-Ann VEERMÄE 05.12.1999 KJK EHA 9,35 2.jooks
18 Zarina NETSIPORUK 31.03.1999 Audentese SK DNS 3.jooks
3 Gerli LANG 05.09.1998 KJK EHA DNS 3.jooks
5 Johanna Liisa AIMLA 26.09.1998 SK Fortis DNS 2.jooks

TA 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 5 Lilijan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,08
2 4 Liina VALK 11.07.1999 SK Fortis 8,12
3 3 Eliis PENEK 01.01.1998 KJK Vike 8,32
4 6 Liina EDVAND 09.01.1998 Rapla JK 8,39
5 7 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 8,48
2 Laura-Maria VAHIMETS 08.09.1999 M ja N Sport DNS

TA 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 16 Hannagret LUKS 16.09.1998 Nõmme KJK 1.44,28
2 11 Hanna ANDLA 25.09.1999 SK Altius 1.45,53
3 12 Diana ŠTŠERBININA 14.05.1998 Tallinna SS Kalev 1.45,58
4 18 Zarina NETSIPORUK 31.03.1999 Audentese SK 1.48,40
5 15 Maarja VOROBJOV 07.09.1999 Nõmme KJK 1.51,32
6 19 Getter Johanna KERM 16.09.1999 KJK Vike 1.52,40
7 13 Diana VESELOVA 04.02.1998 Tallinna SS Kalev 1.53,94
8 17 Valeria RADAJEVA 25.05.1998 Audentese SK 1.55,86

PA 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7,03 q 3.jooks
2 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 7,40 q 1.jooks
3 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 7,41 q 2.jooks
4 6 Harald KRISTJAN 29.11.1998 SK Elite Sport 7,42 q 2.jooks
5 2 Rando JALAKAS 15.07.1998 KJK TIPP 7,48 q 2.jooks
6 7 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,51 q 1.jooks
7 6 Aleksander Karl SIMOVART 02.12.1999 Tallinna SS Kalev 7,65 2.jooks
8 3 Raul-Alar HAAK 08.08.1998 SK Elite Sport 7,67 4.jooks
9 3 Peeter MITT 24.08.1998 KJK Järvala 7,73 3.jooks
10 4 Robin NOOL 28.10.1998 SK Elite Sport 7,73 1.jooks
11 5 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,78 1.jooks
12 5 Jaan Kristjan KAASIK 23.12.1998 SK Fortis 7,85 4.jooks
13 6 Joonas Mattias LAUR 01.06.1999 Nõmme KJK 7,88 4.jooks
14 2 Markus JUGALA 13.05.1998 Audentese SK 7,89 3.jooks
15 2 Markus NORMAK 02.10.1998 Audentese SK 8,13 1.jooks
16 5 Aleksandr TSERNÕH 26.11.1999 Tallinna SS Kalev 8,62 3.jooks
17 4 Rainar TEAS 18.02.1999 KJK TIPP 8,73 4.jooks
2 Jevgenii ANDRJUTSENKO 10.08.1998 Tallinna SS Kalev DNS 2.jooks
6 Emil OJAPERV 16.05.1999 KJK TIPP DNS 3.jooks

Tulemused saabuvad kohe peale ala lõppu

PA 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7,11
2 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 7,28
3 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 7,40
4 2 Rando JALAKAS 15.07.1998 KJK TIPP 7,43
5 6 Harald KRISTJAN 29.11.1998 SK Elite Sport 7,48
6 7 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,53

PA Kaugushüppe tulemused

 
1 Sten Ander SEPP 21.08.1998 Audentese SK 6.54
6.07 6.25 X X X 6.54
2 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 6.39
6.03 6.39 6.04 - 6.02 4.72
3 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 6.32
5.99 X 5.47 5.69 5.74 6.32
4 5 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 6.26
5.80 5.90 5.99 6.06 6.26 6.10
5 4 Robin NOOL 28.10.1998 SK Elite Sport 5.95
X 5.95 5.87 5.78 X 3.85
6 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 5.77
X 5.68 5.71 5.64 5.69 5.77
7 6 Aleksander Karl SIMOVART 02.12.1999 Tallinna SS Kalev 5.63
5.63 5.27 5.36 5.14 3.48 -
8 Karl LIIVAKANT 19.02.1998 Tartu SS Kalev 5.27
5.27 4.79 3.50 5.24 5.08 X
9 4 Rainar TEAS 18.02.1999 KJK TIPP 4.94
4.85 4.09 4.94
6 Emil OJAPERV 16.05.1999 KJK TIPP DNS
5 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 5.53
5.53 X 5.35
8 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 KJK TIPP 4.53
4.46 4.53 4.35

PA 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 2 Jaan Kristjan KAASIK 23.12.1998 SK Fortis 1.29,53 2. jooks
2 6 Kunnar VIISEL 06.10.1999 Tallinna SS Kalev 1.30,33 2. jooks
3 4 Leonid LATSEPOV 1.31,01 2. jooks
4 1 Erik SIMSON 01.09.1999 SK Fortis 1.38,30 2. jooks
5 4 Aleksandr SIZÕI 24.04.1999 Tallinna SS Kalev 1.39,32 1. jooks
6 5 Markus TÕNUTARE 17.07.1998 Pärnu Kalevi KJK 1.39,84 2. jooks
7 1 Jaan ROOP 11.07.1999 Nõmme KJK 1.40,56 1. jooks
8 5 Aleksei ALEKSEJENKO 03.02.1998 Audentese SK 1.41,68 1. jooks
9 3 Arko Gert TUISK 10.03.1999 Tallinna SS Kalev 1.41,99 2. jooks
10 2 Rainer BÕKOV KJK Vike 1.42,82 1. jooks
11 3 Frederik VILMS-JAMSA 15.07.1999 Audentese SK 1.44,15 1. jooks

NJ 60m eeljooksu tulemused

 
Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 4 Triina MAASIK 23.02.1997 Audentese SK 8,16 q 1. jooks
2 5 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 8,37 q 3. jooks
3 3 Kelli Marie JAAMA 08.07.1996 SK Fortis 8,38 q 1. jooks
4 6 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 8,39 q 3. jooks
5 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 8,44 q 1. jooks
6 7 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 8,50 q 2. jooks
7 5 Dea LEPIK 14.06.1996 KJK Järvala 8,52 3. jooks
8 2 Johanna TEREHOV 14.03.1997 KSK Alem 8,55 3. jooks
9 6 Darja SMIRNOVA 03.10.1997 Audentese SK 8,57 1. jooks
10 5 Laura Johanna METTIS 07.11.1996 Nõmme KJK 8,70 2. jooks
11 6 Karina ŠTORK 17.04.1997 Audentese SK 9,08 3. jooks
12 6 Kadi Riin SCHIMANSKI 11.03.1996 Tallinna SS Kalev 9,28 2. jooks
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport DNS 1. jooks
4 Vladislava OLEINIK 02.03.1997 Audentese SK DNS 2. jooks
4 Aet LAURIK 13.03.1995 KJK TIPP 7,88 4. jooks
5 Loretta JÜRISOO 26.11.1995 Pärnu Kalevi KJK 8,22 4. jooks
3 Monika JANSON 01.10.1986 SK Fortis 8,49 4. jooks
6 Marja-Liisa LANDAR 19.07.1990 Kurtide SL 8,99 4. jooks

NJ 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Triina MAASIK 23.02.1997 Audentese SK 7,99
2 3 Kelli Marie JAAMA 08.07.1996 SK Fortis 8,27
3 6 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 8,33
4 5 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 8,34
5 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 8,45
6 7 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 8,59

NJ 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 12 Marielle KLEEMEIER 14.05.1996 KSK Alem 1.40,91
2 13 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 1.41,89
11 Helin MEIER 20.04.1992 Nõmme KJK 1.37,74
14 Katrin KÜTT 03.03.1991 Nõmme KJK 1.39,84
16 Hege MARDISTE 02.11.1987 Tallinna SS Kalev 1.40,85
15 Kristel METSLA 07.03.1993 Audentese SK 1.42,73

NJ Kõrgushüppe tulemused

1 Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 SK Fortis 1.61
1.45 1.50 1.55 1.58 1.61 1.64
O O O O XO XXX
2 Marlen MILLERMANN 07.03.1997 Nõmme KJK 1.58
1.50 1.55 1.58 1.61
O O O XXX
3 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 1.45
1.45 1.50
O XXX
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport DNS
Mari-Helen SAARNA 18.06.1990 Tallinna SS Kalev 1.73
1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76
O O O O O XXX
Annika TESKA 01.06.1998 Tallinna SS Kalev 1.67
1.58 1.61 1.64 1.67 1.70
O O O XXO XXX
6 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 1.64
1.55 1.58 1.61 1.64 1.67
O XO O O XXX
Mari-Liis MURULA 24.08.1994 Audentese SK 1.64
1.55 1.58 1.61 1.64 1.67
O O O XO XXX
Suzy Anett AAVIK 26.09.1998 Audentese SK 1.61
1.50 1.55 1.58 1.61 1.64
O O O XXO XXX
6 Marja-Liisa LANDAR 19.07.1990 Kurtide SL 1.55
1.45 1.50 1.55 1.58
O O O XXX
Marilin MOOR 04.03.1999 Audentese SK 1.45
1.45 1.50
XO XXX

NJ 200m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Kristina TILLART 22.04.1996 Pärnu Kalevi KJK 26,52 3. jooks
2 4 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 26,79 3. jooks
3 4 Janika SKURATOVSKAJA 27.05.1996 Audentese SK 27,01 2. jooks
4 3 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 27,51 1. jooks
5 4 Darja SMIRNOVA 03.10.1997 Audentese SK 27,73 1. jooks
6 3 Anet POST 24.10.1996 KJK Hiiker 28,02 2. jooks
7 2 Laura Johanna METTIS 07.11.1996 Nõmme KJK 28,44 2. jooks
8 2 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 29,19 1. jooks
2 Vladislava OLEINIK 02.03.1997 Audentese SK DNS 3. jooks
4 Loretta JÜRISOO 26.11.1995 Pärnu Kalevi KJK 27,17 4. jooks
3 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 29,49 4. jooks
2 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 30,35 4. jooks

MJ 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 5 Raiko PAPPEL 04.06.1997 Tallinna SS Kalev 7,22 q 1.jooks
2 7 Andre KESKÜLL 26.03.1996 KJK TIPP 7,32 q 1.jooks
3 4 Margus RADIK 03.07.1997 Audentese SK 7,40 q 1.jooks
4 5 Ran-Re REIMANN 10.10.1996 Nõmme KJK 7,59 q 2.jooks
5 4 Jaspar OJA 26.07.1997 KJK Järvala 7,61 q 2.jooks
6 2 Marken MURDLA 06.10.1996 Nõmme KJK 7,62 q 2.jooks
7 3 Kevin KANGUR 26.09.1996 KJK Järvala 7,64 2.jooks
8 2 Brain PETERS 11.01.1996 Kuusalu SK 7,78 1.jooks
9 3 Thorbjörn Vika THOLO 20.01.1997 NOR 7,87 1.jooks
6 Helger PIKK 20.05.1996 KJK Lõunalõvi DNS 2.jooks
4 Richard PULST 04.12.1991 Audentese SK 6,90 4.jooks
2 Mikk MEERENTS 26.07.1991 Tallinna SS Kalev 7,12 4.jooks
5 Eerik KALJASPOLIK 31.08.1995 Pärnu Kalevi KJK 7,15 4.jooks
3 Roland JAAMU 26.04.1992 Nõmme KJK 7,36 4.jooks
3 Kert TRUUS 16.08.1993 KJS Sakala 7,41 3.jooks
5 Toomas KESKÜLA 02.02.1995 KJK Vike 7,46 3.jooks
4 Taavi SARAPUU 18.01.1992 SK Kivilind 7,50 3.jooks
7 Matteus MÄGI 26.07.1991 Individuaalvõistleja 7,74 3.jooks
6 Martin-Ulvo MAASING 10.11.1995 Nõmme KJK 7,76 3.jooks
7 Björn Öivind BERGER 31.07.1994 NOR 8,55 4.jooks
6 Andre VÄINMA 29.12.1995 KJK Vike DNS 4.jooks

MJ 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Raiko PAPPEL 04.06.1997 Tallinna SS Kalev 7,25
2 6 Margus RADIK 03.07.1997 Audentese SK 7,35
3 5 Andre KESKÜLL 26.03.1996 KJK TIPP 7,41
4 7 Jaspar OJA 26.07.1997 KJK Järvala 7,66
5 3 Ran-Re REIMANN 10.10.1996 Nõmme KJK 7,71
2 Marken MURDLA 06.10.1996 Nõmme KJK DNS

MJ 200m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 2 Oliver MESIPUU 11.05.1997 Audentese SK 24,40 1.jooks
2 2 Marten FREIRIK 09.07.1997 Audentese SK 24,56 3.jooks
3 3 Margus RADIK 03.07.1997 Audentese SK 24,79 3.jooks
4 2 Kennet KÄREMA 03.01.1997 Audentese SK 25,07 2.jooks
5 4 Marken MURDLA 06.10.1996 Nõmme KJK 25,13 1.jooks
6 3 Jaspar OJA 26.07.1997 KJK Järvala 25,21 2.jooks
7 3 Kevin KANGUR 26.09.1996 KJK Järvala 25,35 1.jooks
8 4 Ran-Re REIMANN 10.10.1996 Nõmme KJK 26,57 2.jooks
4 Andre KESKÜLL 26.03.1996 KJK TIPP DNS 3.jooks
4 Eerik KALJASPOLIK 31.08.1995 Pärnu Kalevi KJK 22,96 5.jooks
3 Roland JAAMU 26.04.1992 Nõmme KJK 24,06 5.jooks
3 Martin-Ulvo MAASING 10.11.1995 Nõmme KJK 24,82 4.jooks
4 Matteus MÄGI 26.07.1991 Individuaalvõistleja 24,83 4.jooks
2 Markus JUGALA 13.05.1998 Audentese SK 25,45 5.jooks
2 Peeter MITT 24.08.1998 KJK Järvala 26,73 4.jooks

MJ 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Rasmus KISEL 21.07.1996 Audentese SK 1.21,94 3. jooks
2 1 Kristjan KARAMA 24.10.1996 Pärnu Kalevi KJK 1.25,84 3. jooks
3 5 Mihkel REINKUBJAS 12.12.1996 KJK Vike 1.27,46 2. jooks
4 4 Robertas POZELA 06.05.1996 Pärnu Kalevi KJK 1.28,39 3. jooks
5 4 Mikk LAANES 03.02.1996 Nõmme KJK 1.28,91 1. jooks
6 2 Janno JOALA 13.06.1997 Tallinna SS Kalev 1.31,20 3. jooks
7 2 Markus Rene PAE 04.03.1997 Tallinna SS Kalev 1.31,41 2. jooks
8 1 Karl TAMBERG 10.08.1997 Audentese SK 1.32,00 2. jooks
9 4 Brain PETERS 11.01.1996 Kuusalu SK 1.33,74 2. jooks
10 3 Jonathan RÄNI 10.08.1997 Tallinna SS Kalev 1.35,78 2. jooks
11 3 Toomas GERASSIMOV 19.09.1997 Tallinna SS Kalev 1.37,14 1. jooks
12 1 Brent PERE 12.06.1997 Tallinna SS Kalev 1.39,85 1. jooks
2 Laur LILLENBERG 02.12.1997 Tallinna SS Kalev DNS 1. jooks
5 Argo REBBAN 01.01.1995 KJK Visa 1.25,94 3. jooks

M Kaugushüppe tulemused

1 Rain KASK 11.06.1991 Tallinna SS Kalev 7.61
7.35 X 7.58 7.42 7.59 7.61
2 Henrik KUTBERG 02.11.1992 Audentese SK 7.58
X X 6.95 7.56 7.58 X
3 Mihkel SAKS 12.09.1988 Tallinna SS Kalev 7.52
7.42 7.52 7.49 7.38 X 7.45
4 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7.33
7.29 7.32 X X 7.27 7.33
5 6 Andre VÄINMA 29.12.1995 KJK Vike 7.08
6.88 6.88 7.08 - 6.76 -
6 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 6.90
6.63 6.85 6.58 X 6.48 6.90
7 Juhan KILUMETS 15.10.1989 SK Leksi 44 6.82
X 6.61 6.82 6.61 - -
8 Taavi TŠERNJAVSKI 04.03.1995 SK Elite Sport 6.68
X 6.60 X 6.68 X -
9 Mihkel KASE 02.10.1993 EMÜ SK 6.51
X 6.51 6.43
10 Rauno LIITMÄE 24.01.1994 KJK Saare 6.41
6.06 6.09 6.41
11 Karl KIVI 17.11.1997 EMÜ SK 6.34
6.34 6.05 3.76
12 6 Helger PIKK 20.05.1996 KJK Lõunalõvi 6.25
6.10 X 6.25
13 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 6.19
6.00 6.19 X
14 2 Kennet KÄREMA 03.01.1997 Audentese SK 6.18
5.93 6.18 6.12
15 6 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 6.06
X 6.06 X
16 7 Björn Öivind BERGER 31.07.1994 NOR 5.13
4.53 5.13 X
17 3 Thorbjörn Vika THOLO 20.01.1997 NOR 5.05
X 5.05 -
2 Marten FREIRIK 09.07.1997 Audentese SK NM
X X X
Gert VALDSALU 15.11.1995 KJK Järvala NM
X X X

M Kõrgushüppe tulemused

1 Deniss TŠERNOBAJEV 03.02.1990 Audentese SK 2.11
2.00 2.05 2.08 2.11 2.16
O XO O XXO XXX
2 2 Mikk MEERENTS 26.07.1991 Tallinna SS Kalev 2.08
1.95 2.00 2.05 2.08 2.11
O O O O XXX
3 Tanel REISMANN 25.02.1992 Tallinna SS Kalev 2.08
2.00 2.05 2.08 2.11
O O XO XXX
4 Hendrik LEPIK 18.04.1990 Audentese SK 2.00
1.90 1.95 2.00 2.05 2.08
O XO O - XXX
5 Juhan KILUMETS 15.10.1989 SK Leksi 44 1.95
1.80 1.85 1.90 1.95 2.00
O O O XO XXX
6 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 1.95
1.80 1.85 1.90 1.95 2.00
O O XXO XXO XXX
7 Ramo KASK 13.07.1989 SK Leksi 44 1.90
1.80 1.85 1.90 1.95
O O O XXX
8 Taavi TŠERNJAVSKI 04.03.1995 SK Elite Sport 1.90
1.85 1.90 1.95
O XO XXX
9 Jorgen NIRGI 29.09.1992 KJK Vike 1.85
1.80 1.85 1.90
O O XXX
10 Gert VALDSALU 15.11.1995 KJK Järvala 1.85
1.80 1.85 1.90
XXO XO XXX
11 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 1.85
1.80 1.85 1.90
XO XXO XXX
Romet MIHKELS 10.08.1983 SK Altius DNS
Rauno LIITMÄE 24.01.1994 KJK Saare DNS

TB 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 8,26 q 6.jooks
2 6 Jennifer PAVLOV 05.02.2001 Nõmme KJK 8,38 q 5.jooks
3 7 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 8,41 q 5.jooks
4 5 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 8,43 q 6.jooks
5 3 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 8,57 q 1.jooks
6 5 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev 8,60 q 5.jooks
7 2 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 8,61 4.jooks
8 6 Kristi PAPPEL 29.05.2000 Tallinna SS Kalev 8,69 1.jooks
9 6 Jennifer RUUMET 14.02.2001 Audentese SK 8,70 3.jooks
10 3 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 8,75 5.jooks
11 4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 8,87 3.jooks
12 4 Anastasia DANKEVITS 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 8,91 1.jooks
13 6 Jekaterin BELÕSHEVA 07.03.2001 Tallinna SS Kalev 8,91 2.jooks
14 7 Kadri MUUGA 18.11.2000 SK Leksi 44 8,93 1.jooks
15 2 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 8,99 2.jooks
16 4 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 9,02 6.jooks
17 4 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 9,06 5.jooks
18 2 Marilin PETERS 08.03.2002 KJK TIPP 9,09 3.jooks
19 5 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 9,10 3.jooks
20 6 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 9,13 4.jooks
21 3 Kristiine RÕBATSJONOK 30.03.2001 Audentese SK 9,19 3.jooks
22 7 Hannah Maria KORJUS 02.10.2000 SK Elite Sport 9,27 2.jooks
23 3 Ketriin KOLK 26.01.2001 Audentese SK 9,28 4.jooks
24 7 Grith KESAMAA 05.03.2002 KJK TIPP 9,51 4.jooks
25 5 Milena KOZLOVA 31.01.2002 KJK TIPP 9,54 1.jooks
26 3 Annabel PIELBERG 30.09.2000 KJK Hiiker 9,72 2.jooks
27 4 Vanessa LINDBERG 11.04.2004 FIN 9,96 4.jooks
5 Vanessa VIIN 11.12.2001 Tallinna SS Kalev DNF 4.jooks
5 Lotta MÄGI 05.07.2002 KJK TIPP DNF 2.jooks
6 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK DNF 6.jooks
7 Julia IRJUPINA 14.06.2001 Tallinna SS Kalev DNF 3.jooks
7 Klaudia SIREL 13.02.2000 Tallinna SS Kalev DNF 6.jooks

PB 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Henri SAI 04.12.2000 SK Altius 7,62 q 3.jooks
2 6 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 7,69 q 3.jooks
3 5 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,75 q 2.jooks
4 2 Albert ANNIMÄE KJK Vike 7,84 q 3.jooks
5 2 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,92 q 2.jooks
6 4 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,95 q 3.jooks
7 4 Hans Markus KALMER 01.05.2000 SK Altius 8,00 1.jooks
8 7 Daniel KEDROV 24.02.2001 Audentese SK 8,02 2.jooks
9 6 Kristo KÕPLAS 20.04.2001 Rae SK 8,12 1.jooks
10 4 Rico LEES 26.04.2000 Tallinna SS Kalev 8,24 2.jooks
11 5 Igor ANDREJEV 02.08.2001 Audentese SK 8,31 3.jooks
12 7 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 KJK TIPP 8,47 3.jooks
13 5 Daniil TOPKIN 17.09.2001 Audentese SK 8,62 1.jooks
14 3 Kristjan HEIN 06.01.2003 KJK TIPP 8,62 1.jooks
15 6 Markkus SEPPIK 16.04.2001 KJK TIPP 8,63 2.jooks
16 7 Frank KURESAAR 06.06.2001 KJK TIPP 8,77 1.jooks
3 Maksim KOROL 17.02.2000 Tallinna SS Kalev DNF 2.jooks

TA 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Liina VALK 11.07.1999 SK Fortis 8,12 q 2.jooks
2 6 Lilijan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,15 q 4.jooks
3 6 Eliis PENEK 01.01.1998 KJK Vike 8,33 q 3.jooks
4 3 Liina EDVAND 09.01.1998 Rapla JK 8,39 q 4.jooks
5 5 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 8,43 q 3.jooks
6 5 Laura-Maria VAHIMETS 08.09.1999 M ja N Sport 8,45 q 4.jooks
7 4 Triin ALBER 27.11.1998 SK Elite Sport 8,50 3.jooks
8 2 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 8,55 1.jooks
9 4 Jennifer VIIRA 21.08.1999 SK Fortis 8,59 1.jooks
10 4 Monika MITINA 10.01.1999 Tallinna SS Kalev 8,64 4.jooks
11 15 Maarja VOROBJOV 07.09.1999 Nõmme KJK 8,64 1.jooks
12 6 Anette PIIRSALU 25.10.1998 SK Elite Sport 8,66 2.jooks
13 6 Jekaterina VEŠKOVA 19.05.1999 Audentese SK 8,89 1.jooks
14 17 Valeria RADAJEVA 25.05.1998 Audentese SK 8,91 2.jooks
15 5 Sanne MYRMEL 23.04.1999 NOR 9,03 1.jooks
16 2 Mari-Ann VEERMÄE 05.12.1999 KJK EHA 9,35 2.jooks
18 Zarina NETSIPORUK 31.03.1999 Audentese SK DNS 3.jooks
3 Gerli LANG 05.09.1998 KJK EHA DNS 3.jooks
5 Johanna Liisa AIMLA 26.09.1998 SK Fortis DNS 2.jooks

PA 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7,03 q 3.jooks
2 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 7,40 q 1.jooks
3 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 7,41 q 2.jooks
4 6 Harald KRISTJAN 29.11.1998 SK Elite Sport 7,42 q 2.jooks
5 2 Rando JALAKAS 15.07.1998 KJK TIPP 7,48 q 2.jooks
6 7 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,51 q 1.jooks
7 6 Aleksander Karl SIMOVART 02.12.1999 Tallinna SS Kalev 7,65 2.jooks
8 3 Raul-Alar HAAK 08.08.1998 SK Elite Sport 7,67 4.jooks
9 3 Peeter MITT 24.08.1998 KJK Järvala 7,73 3.jooks
10 4 Robin NOOL 28.10.1998 SK Elite Sport 7,73 1.jooks
11 5 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 7,78 1.jooks
12 5 Jaan Kristjan KAASIK 23.12.1998 SK Fortis 7,85 4.jooks
13 6 Joonas Mattias LAUR 01.06.1999 Nõmme KJK 7,88 4.jooks
14 2 Markus JUGALA 13.05.1998 Audentese SK 7,89 3.jooks
15 2 Markus NORMAK 02.10.1998 Audentese SK 8,13 1.jooks
16 5 Aleksandr TSERNÕH 26.11.1999 Tallinna SS Kalev 8,62 3.jooks
17 4 Rainar TEAS 18.02.1999 KJK TIPP 8,73 4.jooks
2 Jevgenii ANDRJUTSENKO 10.08.1998 Tallinna SS Kalev DNS 2.jooks
6 Emil OJAPERV 16.05.1999 KJK TIPP DNS 3.jooks

Tulemused saabuvad kohe peale ala lõppu

TB Kaugushüppe tulemused

1 3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 5.29
5.11 5.29 - X 4.76 5.29
2 3 Simone KALLAS 20.02.2000 Audentese SK 4.90
4.53 4.76 4.58 4.51 4.90 4.54
3 7 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 4.73
4.48 4.62 - - 4.67 4.73
4 4 Luisa Greta VILO 24.04.2000 SK Fortis 4.68
4.52 4.44 4.68 4.54 4.19 4.43
5 6 Kristina JOARAND 04.03.2001 KJK Hiiker 4.61
4.61 4.36 4.46 4.33 X X
6 4 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 4.60
4.41 4.47 4.44 4.60 4.46 4.40
7 7 Hannah Maria KORJUS 02.10.2000 SK Elite Sport 4.54
4.46 4.41 4.54 X X 4.10
8 6 Jennifer RUUMET 14.02.2001 Audentese SK 4.51
X X 4.43 4.51 X 4.06
9 4 Marta ELLER 07.04.2000 KJK Hiiker 4.29
4.29 4.11 X
10 2 Carita REINKUBJAS 28.01.2000 SK Leksi 44 4.29
4.08 4.29 X
11 4 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 4.28
4.28 - -
12 3 Kristiine RÕBATSJONOK 30.03.2001 Audentese SK 4.21
4.21 3.99 4.13
13 5 Kelly NURK 31.07.2001 KJK Hiiker 4.14
X X 4.14
14 5 Lotta MÄGI 05.07.2002 KJK TIPP 4.05
3.91 4.05 X
15 5 Milena KOZLOVA 31.01.2002 KJK TIPP 3.85
3.85 3.75 3.63
16 7 Grith KESAMAA 05.03.2002 KJK TIPP 3.83
3.53 3.59 3.83
17 2 Marilin PETERS 08.03.2002 KJK TIPP 3.76
X 3.65 3.76
18 4 Anastasia DANKEVITS 17.02.2000 Tallinna SS Kalev 3.67
X X 3.67
19 2 Ingre TAMMIK 08.11.2001 KSK Alem 3.58
3.56 3.55 3.58
20 4 Vanessa LINDBERG 11.04.2004 FIN 3.45
3.42 3.45 3.38
2 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev DNS
7 Klaudia SIREL 13.02.2000 Tallinna SS Kalev DNS
5 Sanne MYRMEL 23.04.1999 NOR 4.40
4.02 4.40 4.34
4 Monika MITINA 10.01.1999 Tallinna SS Kalev 4.30
4.03 3.84 4.30
2 Nadezda GRITSKEVICH 18.01.1999 Tallinna SS Kalev 4.03
3.89 4.00 4.03

NJ 60m eeljooksu tulemused

 
Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 4 Triina MAASIK 23.02.1997 Audentese SK 8,16 q 1. jooks
2 5 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 8,37 q 3. jooks
3 3 Kelli Marie JAAMA 08.07.1996 SK Fortis 8,38 q 1. jooks
4 6 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 8,39 q 3. jooks
5 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 8,44 q 1. jooks
6 7 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 8,50 q 2. jooks
7 5 Dea LEPIK 14.06.1996 KJK Järvala 8,52 3. jooks
8 2 Johanna TEREHOV 14.03.1997 KSK Alem 8,55 3. jooks
9 6 Darja SMIRNOVA 03.10.1997 Audentese SK 8,57 1. jooks
10 5 Laura Johanna METTIS 07.11.1996 Nõmme KJK 8,70 2. jooks
11 6 Karina ŠTORK 17.04.1997 Audentese SK 9,08 3. jooks
12 6 Kadi Riin SCHIMANSKI 11.03.1996 Tallinna SS Kalev 9,28 2. jooks
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport DNS 1. jooks
4 Vladislava OLEINIK 02.03.1997 Audentese SK DNS 2. jooks
4 Aet LAURIK 13.03.1995 KJK TIPP 7,88 4. jooks
5 Loretta JÜRISOO 26.11.1995 Pärnu Kalevi KJK 8,22 4. jooks
3 Monika JANSON 01.10.1986 SK Fortis 8,49 4. jooks
6 Marja-Liisa LANDAR 19.07.1990 Kurtide SL 8,99 4. jooks

MJ 60m eeljooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 5 Raiko PAPPEL 04.06.1997 Tallinna SS Kalev 7,22 q 1.jooks
2 7 Andre KESKÜLL 26.03.1996 KJK TIPP 7,32 q 1.jooks
3 4 Margus RADIK 03.07.1997 Audentese SK 7,40 q 1.jooks
4 5 Ran-Re REIMANN 10.10.1996 Nõmme KJK 7,59 q 2.jooks
5 4 Jaspar OJA 26.07.1997 KJK Järvala 7,61 q 2.jooks
6 2 Marken MURDLA 06.10.1996 Nõmme KJK 7,62 q 2.jooks
7 3 Kevin KANGUR 26.09.1996 KJK Järvala 7,64 2.jooks
8 2 Brain PETERS 11.01.1996 Kuusalu SK 7,78 1.jooks
9 3 Thorbjörn Vika THOLO 20.01.1997 NOR 7,87 1.jooks
6 Helger PIKK 20.05.1996 KJK Lõunalõvi DNS 2.jooks
4 Richard PULST 04.12.1991 Audentese SK 6,90 4.jooks
2 Mikk MEERENTS 26.07.1991 Tallinna SS Kalev 7,12 4.jooks
5 Eerik KALJASPOLIK 31.08.1995 Pärnu Kalevi KJK 7,15 4.jooks
3 Roland JAAMU 26.04.1992 Nõmme KJK 7,36 4.jooks
3 Kert TRUUS 16.08.1993 KJS Sakala 7,41 3.jooks
5 Toomas KESKÜLA 02.02.1995 KJK Vike 7,46 3.jooks
4 Taavi SARAPUU 18.01.1992 SK Kivilind 7,50 3.jooks
7 Matteus MÄGI 26.07.1991 Individuaalvõistleja 7,74 3.jooks
6 Martin-Ulvo MAASING 10.11.1995 Nõmme KJK 7,76 3.jooks
7 Björn Öivind BERGER 31.07.1994 NOR 8,55 4.jooks
6 Andre VÄINMA 29.12.1995 KJK Vike DNS 4.jooks

M Kaugushüppe tulemused

1 Rain KASK 11.06.1991 Tallinna SS Kalev 7.61
7.35 X 7.58 7.42 7.59 7.61
2 Henrik KUTBERG 02.11.1992 Audentese SK 7.58
X X 6.95 7.56 7.58 X
3 Mihkel SAKS 12.09.1988 Tallinna SS Kalev 7.52
7.42 7.52 7.49 7.38 X 7.45
4 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7.33
7.29 7.32 X X 7.27 7.33
5 6 Andre VÄINMA 29.12.1995 KJK Vike 7.08
6.88 6.88 7.08 - 6.76 -
6 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 6.90
6.63 6.85 6.58 X 6.48 6.90
7 Juhan KILUMETS 15.10.1989 SK Leksi 44 6.82
X 6.61 6.82 6.61 - -
8 Taavi TŠERNJAVSKI 04.03.1995 SK Elite Sport 6.68
X 6.60 X 6.68 X -
9 Mihkel KASE 02.10.1993 EMÜ SK 6.51
X 6.51 6.43
10 Rauno LIITMÄE 24.01.1994 KJK Saare 6.41
6.06 6.09 6.41
11 Karl KIVI 17.11.1997 EMÜ SK 6.34
6.34 6.05 3.76
12 6 Helger PIKK 20.05.1996 KJK Lõunalõvi 6.25
6.10 X 6.25
13 Severi JÕÕRAS 10.04.1995 Kuusalu SK 6.19
6.00 6.19 X
14 2 Kennet KÄREMA 03.01.1997 Audentese SK 6.18
5.93 6.18 6.12
15 6 Jan-Martin VANDRECHT 10.11.1997 KJK Kose 2000 6.06
X 6.06 X
16 7 Björn Öivind BERGER 31.07.1994 NOR 5.13
4.53 5.13 X
17 3 Thorbjörn Vika THOLO 20.01.1997 NOR 5.05
X 5.05 -
2 Marten FREIRIK 09.07.1997 Audentese SK NM
X X X
Gert VALDSALU 15.11.1995 KJK Järvala NM
X X X

TB 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Brigitta TAMSAR 01.02.2001 Nõmme KJK 8,22
2 5 Jennifer PAVLOV 05.02.2001 Nõmme KJK 8,26
3 3 Lilian TURBAN 25.09.2001 Nõmme KJK 8,43
4 6 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 8,47
5 7 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 8,54
6 2 Emili ROHUMAA 23.10.2000 Tallinna SS Kalev 8,57

PB 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Henri SAI 12.04.2000 SK Altius 7,54
2 5 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 7,63
3 6 Peeter ALVER 12.07.2001 Nõmme KJK 7,68
4 2 Riko JÄRVLEPP 15.04.2000 SK Elite Sport 7,87
5 3 Albert ANNIMÄE KJK Vike 7,96
6 7 Reimo SEPP 23.02.2000 Audentese SK 7,98

TA 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 5 Lilijan NEEROT 30.06.1999 Nõmme KJK 8,08
2 4 Liina VALK 11.07.1999 SK Fortis 8,12
3 3 Eliis PENEK 01.01.1998 KJK Vike 8,32
4 6 Liina EDVAND 09.01.1998 Rapla JK 8,39
5 7 Christyn LIIVA 01.01.1998 Tallinna SS Kalev 8,48
2 Laura-Maria VAHIMETS 08.09.1999 M ja N Sport DNS

PA 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 7,11
2 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 7,28
3 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 7,40
4 2 Rando JALAKAS 15.07.1998 KJK TIPP 7,43
5 6 Harald KRISTJAN 29.11.1998 SK Elite Sport 7,48
6 7 Daniil DUDENKOV 03.01.1999 Tallinna SS Kalev 7,53

NJ 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Triina MAASIK 23.02.1997 Audentese SK 7,99
2 3 Kelli Marie JAAMA 08.07.1996 SK Fortis 8,27
3 6 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 8,33
4 5 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 8,34
5 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 8,45
6 7 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 8,59

MJ 60m finaali tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 4 Raiko PAPPEL 04.06.1997 Tallinna SS Kalev 7,25
2 6 Margus RADIK 03.07.1997 Audentese SK 7,35
3 5 Andre KESKÜLL 26.03.1996 KJK TIPP 7,41
4 7 Jaspar OJA 26.07.1997 KJK Järvala 7,66
5 3 Ran-Re REIMANN 10.10.1996 Nõmme KJK 7,71
2 Marken MURDLA 06.10.1996 Nõmme KJK DNS

PA Kaugushüppe tulemused

 
1 Sten Ander SEPP 21.08.1998 Audentese SK 6.54
6.07 6.25 X X X 6.54
2 5 Clen-Erik MÕTTUS 15.05.1998 KSK Alem 6.39
6.03 6.39 6.04 - 6.02 4.72
3 3 Harald SUURORG 11.03.1999 Audentese SK 6.32
5.99 X 5.47 5.69 5.74 6.32
4 5 Mihkel TALIVEE 07.02.1999 Audentese SK 6.26
5.80 5.90 5.99 6.06 6.26 6.10
5 4 Robin NOOL 28.10.1998 SK Elite Sport 5.95
X 5.95 5.87 5.78 X 3.85
6 Toivo SAABAS 17.10.1999 SK Elite Sport 5.77
X 5.68 5.71 5.64 5.69 5.77
7 6 Aleksander Karl SIMOVART 02.12.1999 Tallinna SS Kalev 5.63
5.63 5.27 5.36 5.14 3.48 -
8 Karl LIIVAKANT 19.02.1998 Tartu SS Kalev 5.27
5.27 4.79 3.50 5.24 5.08 X
9 4 Rainar TEAS 18.02.1999 KJK TIPP 4.94
4.85 4.09 4.94
6 Emil OJAPERV 16.05.1999 KJK TIPP DNS
5 Pal Haugen LILLEFOSSE 04.06.2001 NOR 5.53
5.53 X 5.35
8 Rasmus KUNINGAS 12.09.2001 KJK TIPP 4.53
4.46 4.53 4.35

TB 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 12 Kulla KURVET 11.04.2001 Nõmme KJK 1.44,51
2 13 Grete Ly JÕGISOO 03.01.2000 SK Fortis 1.49,90
3 14 Romi NEEROT 29.11.2000 SK Fortis 1.53,72
4 16 Stella REINUMÄGI 31.01.2002 Nõmme KJK 1.57,62
5 17 Maarika PUUSEPP 04.04.2001 SK Leksi 44 2.10,44
11 Annabel PIELBERG 30.09.2000 KJK Hiiker DNS
15 Kadri MUUGA 18.11.2000 SK Leksi 44 DNS

NJ 600m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus
1 12 Marielle KLEEMEIER 14.05.1996 KSK Alem 1.40,91
2 13 Darja O'KONNEL-BRONIN 22.03.1997 Audentese SK 1.41,89
11 Helin MEIER 20.04.1992 Nõmme KJK 1.37,74
14 Katrin KÜTT 03.03.1991 Nõmme KJK 1.39,84
16 Hege MARDISTE 02.11.1987 Tallinna SS Kalev 1.40,85
15 Kristel METSLA 07.03.1993 Audentese SK 1.42,73

M Kõrgushüppe tulemused

1 Deniss TŠERNOBAJEV 03.02.1990 Audentese SK 2.11
2.00 2.05 2.08 2.11 2.16
O XO O XXO XXX
2 2 Mikk MEERENTS 26.07.1991 Tallinna SS Kalev 2.08
1.95 2.00 2.05 2.08 2.11
O O O O XXX
3 Tanel REISMANN 25.02.1992 Tallinna SS Kalev 2.08
2.00 2.05 2.08 2.11
O O XO XXX
4 Hendrik LEPIK 18.04.1990 Audentese SK 2.00
1.90 1.95 2.00 2.05 2.08
O XO O - XXX
5 Juhan KILUMETS 15.10.1989 SK Leksi 44 1.95
1.80 1.85 1.90 1.95 2.00
O O O XO XXX
6 Sören JÕÕRAS 03.08.1992 Kuusalu SK 1.95
1.80 1.85 1.90 1.95 2.00
O O XXO XXO XXX
7 Ramo KASK 13.07.1989 SK Leksi 44 1.90
1.80 1.85 1.90 1.95
O O O XXX
8 Taavi TŠERNJAVSKI 04.03.1995 SK Elite Sport 1.90
1.85 1.90 1.95
O XO XXX
9 Jorgen NIRGI 29.09.1992 KJK Vike 1.85
1.80 1.85 1.90
O O XXX
10 Gert VALDSALU 15.11.1995 KJK Järvala 1.85
1.80 1.85 1.90
XXO XO XXX
11 4 Hans-Christian HAUSENBERG 18.09.1998 Tartu SS Kalev 1.85
1.80 1.85 1.90
XO XXO XXX
Romet MIHKELS 10.08.1983 SK Altius DNS
Rauno LIITMÄE 24.01.1994 KJK Saare DNS

NJ Kõrgushüppe tulemused

1 Hanna-Friida KONKS 10.04.1997 SK Fortis 1.61
1.45 1.50 1.55 1.58 1.61 1.64
O O O O XO XXX
2 Marlen MILLERMANN 07.03.1997 Nõmme KJK 1.58
1.50 1.55 1.58 1.61
O O O XXX
3 2 Tuule Sireli MÄE 11.06.1996 KJK Vike 1.45
1.45 1.50
O XXX
3 Margot MERI 30.04.1996 SK Maret-Sport DNS
Mari-Helen SAARNA 18.06.1990 Tallinna SS Kalev 1.73
1.61 1.64 1.67 1.70 1.73 1.76
O O O O O XXX
Annika TESKA 01.06.1998 Tallinna SS Kalev 1.67
1.58 1.61 1.64 1.67 1.70
O O O XXO XXX
6 Katre Sofia PALM 20.05.2000 KJK TIPP 1.64
1.55 1.58 1.61 1.64 1.67
O XO O O XXX
Mari-Liis MURULA 24.08.1994 Audentese SK 1.64
1.55 1.58 1.61 1.64 1.67
O O O XO XXX
Suzy Anett AAVIK 26.09.1998 Audentese SK 1.61
1.50 1.55 1.58 1.61 1.64
O O O XXO XXX
6 Marja-Liisa LANDAR 19.07.1990 Kurtide SL 1.55
1.45 1.50 1.55 1.58
O O O XXX
Marilin MOOR 04.03.1999 Audentese SK 1.45
1.45 1.50
XO XXX

NJ 200m jooksu tulemused

Koht Nr Võistleja Sünniaeg Klubi Tulemus Jooks
1 3 Kristina TILLART 22.04.1996 Pärnu Kalevi KJK 26,52 3. jooks
2 4 Grete-Kai TEEÄÄR 02.02.1996 SK Elite Sport 26,79 3. jooks
3 4 Janika SKURATOVSKAJA 27.05.1996 Audentese SK 27,01 2. jooks
4 3 Marilin MÄTTIK 14.03.1996 Nõmme KJK 27,51 1. jooks
5 4 Darja SMIRNOVA 03.10.1997 Audentese SK 27,73 1. jooks
6 3 Anet POST 24.10.1996 KJK Hiiker 28,02 2. jooks
7 2 Laura Johanna METTIS 07.11.1996 Nõmme KJK 28,44 2. jooks
8 2 Erika DEMJANJUK 08.06.1997 Audentese SK 29,19 1. jooks
2 Vladislava OLEINIK 02.03.1997 Audentese SK DNS 3. jooks
4 Loretta JÜRISOO 26.11.1995 Pärnu Kalevi KJK 27,17 4. jooks
3 Laura HÄLING 07.05.2001 KJK TIPP 29,49 4. jooks
2 Lisbeth VERK 17.02.2001 Tallinna SS Kalev 30,35 4. jooks

Täname! / A. Tšikini mälestusvõistluse 2015-ndal aastal toetasid

Võistluste suursponsor
Jungent OÜ

HELGES MÄNDMETS
ALEKSANDER TŠERNOV
OÜ KIIGE DISAIN
KMTD CONSULTING OÜ
FREDI VIIDIK
RISTO KULBAS
ANTS PARVE
SPORDIMEDITSIINI SA
URVE MARDNA
MATI UUSMAA
ANTS SAVEST
MUZA LEPIK
MARTTI ARU
URMAS SADAM
JUNGENT
REIN LÄÄNEMETS JA ASICS (hankisid võistlustele auhindu)
RAIVO MÄGI
KAIT LIINEV
MARTIN KRUPP
ERKKI JA ENE-KAJA KAAR
REIN RAIE
ANDRUS KÄEN
ERICH TEIGAMÄGI
ANDRUS KÄEN

Tšika laul / muusika ja tekst Avo Tamme. Laulja Mati-Johannes Palm

Download Laul 96 MB

Download Laul 23,9 MB

Download Stuudioversioon

Toimumispaik

Tshika Mälestusvõistlus toimub
Tallinna Spordihallis Herne 30, Tallinn, Eesti

Juhised

Kontakt / Võta meiega ühendust